Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetértetek hogy jót tesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek hogy jót tesz nekik ha a lányok minél többet látják az apjukat meztelenül ?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 05:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2023. nov. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mi nudista család vagyunk. Már a szüleim is nudisták voltak. Ebben szocializálódtunk. Ezt adtam tovább a gyerekeimnek is. Nálunk teljesen természetes dolog meztelenül látni egymást. És ennek abszolút semmi köze sincs a szexhez! A lányom 17éves, a fiam 13. Idén is naturista kempingben nyaraltunk, ahogy minden évben. Nálunk ez tök természetes dolog.

De a kérdésre válaszolva: szerintem mindenkinek jót tesz meztelen embereket látni, függetlenül attól hogy családtagok vagy idegenek. Nincs gátlás, szorongás, szégyenlősködés, mindenki egyformán pucér, mindenki látja a másikat természetes állapotában. Nincs ebben semmi rossz, sőt szerintem így normális!

2023. nov. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
A nudista strandra gyerek is bemenet? Én azt hittem csak felnőttek.
2023. nov. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Családdal bemehetnek.
2023. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Na jó de nem csak őket fogják látni. Ez nekem annyira fura. Na mindegy, legalább ezt is megtudtam.
2023. nov. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
EZ normális lenne , de nem szex kategória.
2023. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván nem szex kategória, ahogy írták előttem, de nem gondolom hogy rossz lenne, ha a gyerekek látják a szüleiket, testvéreiket meztelenül. Legalább nem lesznek szégyenlősek és suliban nem a wc-ben fognak átöltözni pl tesire vagy úszásra, hanem rendesen az öltözőben.
2023. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%

#7 Abszolút igazad van! Röhejes mikor azonos neműek sem mernek egymás előtt meztelenek lenni egy öltözőben, derékra csavart törölköző alatt cserélik az alsójukat, meg gatyában zuhanyoznak. Ha zuhanyoznak egyáltalán...

De láttam már olyat is, hogy fiú tesók vagy apa-fia szégyenlősködtek egymás előtt...

2023. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Mi is naturista család vagyunk. Pici koruktól jönnek velünk nudistrandra, kempingbe. Teljesen természetes számukra és nincs szexuális tartalma. Kialakul egy normális testképtudat és nem lesznek szégyellősek. Természetesen, ha azt mondják majd, hogy nem szeretnének már nudizni,akkor nem is lesz rájuk erőltetve.
2023. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 és ha nem csak őket látják, akkor mi van? Milyen károsodás ér egy gyereket, ha meglát valakit a szülein kívül?
2023. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!