Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szereti/kinek tetszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti/kinek tetszik a naturál férfi fanszőr? Kiknek állj jól (magasság, alkat, pénisz típus stb)? Milyen előnye/hátránya van, ha meg van hagyva.

Figyelt kérdés
Írjatok le, hogy lányok/fiúk vagytok-e, milyen idősek vagytok, illetve ti hogy hordjátok és milyen a fanszőrötök, ha natúr. Döntsük el ezt a kérdést egyszer s mindenkorra.

2023. nov. 27. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nincs olyan hogy kinek áll jól

A bokor nem esztétikus egyik nemnél se

N29

2023. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nekem tetszik.

Fontos, hogy látszódjon, ami benne van, egy mikropénisz esetén pl nagyon nem előnyös, hiszen gyakorlatilag eltűnik.

Én azt mondanám, hogy 15 cm fölött már kinézetre nem kisebbít.

Más testi jellemzőkhöz én nem kötném.

21L

2023. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerintem jól áll.

Nincsen hatalmas bozót, csak férfias szőrzet és nem kicsi a farkam sem .

2023. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyan pasival akinek számomra tökéletes volt:D

Eleve nem volt egy szőrös típusú pasi, persze lábán volt, de nem sötét és nem dús szőrzetű srác. Világosabb haja volt, ami picit hosszabb (ápolt persze és így nekem nagyon bejött), meg szépen karbantartott borostája, de pl.: a karja nem volt túl szőrös. Na mindegy:D


Szóval a fanszőrzete is hasonló volt, mint a hajszíne csak valamivel sötétebb, nem túl sok, nem túl kevés, amolyan tökéletes méretű és hosszúságú "pamacs". A péniszre magára viszont már nem igazán lógott rá és nem burjánzott. Mázlim volt na, hogy pont az esetem.


(ennyit se írtam még fanszőrzetről nem is fogok:D)

2023. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Én natúron hagyom a fanszőrt, viszont a zacsit borotválom azt hiszem érthető okok miatt, illetve a farkam tövéről is leszedem, hogy ne nőljön fel :D Nyáron viszont nyáron kb az egészet simára borotválom heti egyszer, mert akkor kényelmesebb. Az intim méretem elég jó, szóval szerintem sem érződik az, hogy a szőr kicsinyíteni akár lógva akár állva. Egyébként szirintem nekem több, meg hosszabb a fanszőröm, és nagyobb a kiterjedése, mint az átlagnak. Volt nem egy csaj, akinek nagyon bejött így. Ja és nekem szerencsére nem hullik a szőr. Ez ízlés kérdés, de mivel nagyon "bikásnak" érzem és szőrösen tetszik a farkam, ezért tök, jó, ha ez a csajok véleményével is találkozik. Az, hogy szőrös, az nem jelenti, hogy igényetelen is. Hány csupasz van akinek büdös például vagy ilyenek.
2023. nov. 29. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is kb így vagyok, mint te, kérdező. A nyáron hetente csupaszra leszedem, de télen hagyom megnőni. Nem veszem észre, hogy kicsinyítené a méretemet, amikor szőrös.


Csupaszon kicsit furán néz ki, mert a hasam és a combom is dúsan szőrös, ezért nincs összhangban, amikor leszedem, de hát kánikulában nem bírnám szőrösen. Amikor bundás akkor annyi hátránya van, hogy pisilésnél összefogom vele a szőrt és akkor kellemetlen amikor húzódik a szőrszál.

2023. dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a szőrösek klubjához!
2023. dec. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet így megmondani. Az összhatás dönti el, hogy az egész látvány úgy mindenestül harmonikus-e. Nekem több partnerem is natúr hagyta a szőrzetét, és ugyanígy volt dolgom nyírt, borotvált berendezéssel is, igazából mindet lehet szeretni, ha a tulajdonosa szerethető. :)


Előnye: nem szúr, nem kell vele vacakolni randi előtt. selymes, puha tapintású, lehet vele is játszani.


Hátránya: ha az ember lánya sz@pás közben a zacsekot is szájba veszi, vagy még lejjebb vándorol, az szőrrel nem annyira élvezetes mint csupaszon. Illetve, ha a farokra magára is rálóg, az nem jó.

2023. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!