Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vegán lányoknak tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vegán lányoknak tényleg jobb a punci ízük?

Figyelt kérdés
2023. nov. 24. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Egyszer volt eddig vegán csajom. Lehet csak véletlen, de tényleg neki volt a legfinomabb eddig.

De ő sportolt is, nagyon egészségesen élt. Rengeteg vizet ivott, nem kávézott, nem cigizett, nem evett édességet. Imádta viszont az ananászt. Mézédes puncija volt, imádtam nyalni neki! 😋

2023. nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Amit megeszel az vagy.

Ez igaz a ondó ízére is.

2023. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Az enyém meg a hagyományos enni valót szereti, piát és cigit nem, de nagyon finom neki és nagyon jó illatú. Semmi vegán szart nem eszünk.
2023. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen ez igaz tapasztalatból mondom
2023. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is vegán, de egészséges ételeket eszik, fűszer mentesen, és inkább vizet iszik tea meg kávé helyett! már elég🙂
2023. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

A cigaretta és egyes fűszeres ételek érződnek (curry, fokhagyma), mást még nem vettem észre.

Szerintem az állati és a növényi eredet nem befolyásol semmit.

2023. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Nekem volt egy vegán csajom aki büszke volt magára hogy milyen egészségesen étkezik, (már ő szerinte) de olyan büdöseket eregetett meg kulázott hogy letaglózott a szag.

Ha pisilt is szinte csípte az ember szemét.

Most mi igazi házi kajákat eszünk, rendesen meg chilizve , borsozva , sózva és semmi rossz illat nincs.

2023. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan
2023. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok vegán, sőt elég magas fehérjebevitelen vagyok, aminek a nagyrésze hús, ennek ellenére is finom a puncim. :D
2023. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!