Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domok! Ha ezt kérné tőletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domok! Ha ezt kérné tőletek egy lány, megtennétek?

Figyelt kérdés

Régi vágyam egy olyan, hogy kutyaként legyek tartva. Nyáron kint egy kennelben, vagy láncra verve lehessek, a kajám a domom maradéka lenne. Néha kijönne velem foglalkozni, megsimogatni, játszani vagy ilyesmi.

Nagyon beteg ötlet vagy ti benne lennétek?


2023. nov. 21. 18:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk ez nem normális. Ennyire tartod csak magad?


Én inkább kikötöznélek, aztán szíjat hasítanék a seggeden, hogy a bőr lenyúzódna, ne aggódj:) és nem vagyok “dom” meg ilyen marhaságok.

2023. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
#9 a társadalom. Milyen kérdés ez egyáltalán? Xd
2023. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Igen szeretem a szerepjátékok során ha én vagyok az alattvaló és a gazdám/uram pedig akire felnézek, akit istenítek.

Szerintem ez bőven bdsm kategória, én sosem ítéltem el másokat amíg nem ártottak vele senkinek.

Hidd el a fenekeléseken túl vagyok már bőven 😂

2023. nov. 21. 19:44
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenen biztos nem. Nem aggódj.
2023. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem ismersz. Nem tudhatod.

A társadalom nem mondja, hiszen nagyon sokan vagyunk, a legtöbb ember a vágyait sem meri felfedni :)

2023. nov. 21. 19:57
 16/24 anonim ***** válasza:
29%
Te se tudod mit kapnál, a barátnőm se tudja mikor mi jön, csak sikít, meg folynak a könnyei.
2023. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%

Pitizz! ;)


Írj, megbeszéljük

2023. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az ájulásig történő verésnél tovább tudsz menni :D
2023. nov. 21. 21:52
 19/24 anonim ***** válasza:
52%

Ha a partneremnek ilyen vágyai lennének akkor legalább egyszer, kis időre belemennék abba hogy kipróbáljam vele, csak hogy megnézzük mennyire jön be mindkettőnknek. Személy szerint én majdnem mindent kipróbálnék legalább egyszer, ha tudom hogy a partneremet érdekli vagy izgatja az adott dolog. Amibe soha, semmilyen körülmények közt nem mennék bele az az ageplay, azt előzetes kipróbálás nélkül is tudom hogy sose menne. Persze nem vagyok rossz véleménnyel azokról akik ezt szeretik, teljesen megértem hogy hogyan és miért lehet ez vonzó valaki számára, csak tudom magamról hogy nekem sose menne anélkül hogy negatívan hasson rám lelkileg.

A nyakörv, póráz használata tetszik és izgat is, de a durva petplay ahol a hálószobán kívül és 0-24-ben is kutyaként él a partnerem és úgy is kezelem már kevésbe. Nem taszít és nem tartom furcsának, megértem mindkét oldalt hogy az adott személyek számára miért vonzó gazdának vagy háziállatnak lenni. Szerintem simán lehet ehhez is megfelelő partnert találni, mondjuk nem lesz könnyű az biztos. BDSM-en belül baromi sok külön ágazat és fétis van, és a legtöbb ember aki jártas benne rendszerint elfogadó és nyitott, tehát ha mást nem akkor kipróbálás szintjén simán fel lehet hozni. Természetesen mindezt a normál emberekre értem, a BDSM-et alig ismerő személyeket akik bántalmazzák és kihasználják a partnereiket nem venném most ide. Teljesen vanilla férfiaknál/nőknél érdemes előtte kipuhatolóznod az illetőnél hogy neki mik a személyes határai, mert...Hát, az emberek többsége elutasító lesz, finoman fogalmazva. Hogy ha már van egy domod akkor szerintem nyugodtan hozd fel neki a témát hogy szeretnéd kipróbálni, mit gondol róla. Kezdésnek nem muszáj mély vízbe ugrani, idővel úgy is meglátjátok hogy mennyire jön be és mennyire kivitelezhető.

2023. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm szépen az értelmes válaszodat.

Van partnerem, ő tudom hogy benne lenne, régóta együtt vagyunk viszont nincs hely erre :(

2023. nov. 22. 11:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!