Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy szégyellem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szégyellem magam, ha nem nedvesedem be eléggé?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ovuláció utáni héten bármennyire is kívánom a párom, nem nedvesedem be eléggé, mielőtt beteszi. :( Ma is nagyon jó volt vele, volt csiklói orgazmusom, mégis fájt, amikor betette.


Nagyobb a mérete az átlagnál, így mindig kellemetlen az első pár lökés, amíg hozzáidomulok. De már kezdem kínosan érezni magam emiatt, volt hogy elsőre be se tudta rakni. Nincsen vaginizmusom meg semmi ilyesmi, de az összes nődoki (eddig 4) megmondta nekem, hogy nagyon feszítek a vizsgálatkor.


Nem a mostani párom vette el a szüzességem, bár sajnos csak 1 aktusom volt előtte, hitegetett a srác, nagyon csapta a szelet, majd eldobott, mert állítása szerint ő már nem akart tanítani egy tapasztalatlan csajt.


Évekbe telt ezt a traumát kihevernem, kellett hozzá egy pszichológus. De mégis, a kapcsolatunk legelején is attól féltem, hogy el fog hagyni a mostani párom is, mert nem tudom hogy kéne elég jónak lennem...


Amúgy azóta tudom, hogy szeret, szóval nincsenek kétségeim, nagyon is oké minden. Csak ez a bemenetnél szűk vagyok és nem mindig elég nedves már komolyan rosszul érint, pedig tudom, hogy a párom sosem csinálna ebből ügyet.


Nyilván ovu előtt meg általában annyira nedves vagyok, mint egy patak, 1,5 hete 40 percig volt bennem a szokásos kb. 10 helyett.



2023. nov. 20. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

A szégyellés nem normális. Pszichológiai öngól, betegség, negatív torzultság. Meditálj többet.


Ezen meg igazán nincs min agyalni. Ilyen a tested.., Gyakorolj mentálisan, hogy kompenzáld, és ha tudsz, keress anyagi dolgokat, amik segíthetnek ebben.

2023. nov. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Kevés az előjáték!
2023. nov. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem vegyetek síkosítót, én is van hogy nagyon nedves vagyok, de egyik párommal gond volt mert fájt a mérete, és a síkosító sokat segített. A ciklus amúgy is mindenbe beleszól, ez sajna ilyen, de nem kell szégyellni, attól még szereted meg kívánod, de kell extra segítség hogy ne fájjon és ennyi
2023. nov. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tartok az ágy mellett sikosítót ilyen esetekre
2023. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, egyáltalán nem normál hogy szégyellem magad. A nőket tudat alatt mindig arra nevelik hogy szégyelljék magukat de ez nem helyes!
2023. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Milyen korosztály vagytok?
2023. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os ez teljesen irreleváns kérdés, nyilván nem vagyok se tini, se öreg, de ha ennyire érdekel, közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, 23 évesen veszítettem el.
2023. nov. 20. 11:02
 8/10 anonim ***** válasza:
de ezt miert itt kerdezed es nem a päroddal beszeled meg? hasznäljatok vizbäzisu sikositot, hogy könnyebb legyen az együtletetek.
2023. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyál, síkosító. Légy kreatív.
2023. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szexhez síkosító, a lelki problémákhoz meditáció vagy kibeszélés kell, esetleg pszichológus.
2023. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!