Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti lenézitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti lenézitek azokat a nőket akik intimebb fotókat küldenek magukról?

Figyelt kérdés
Ha itt beszéltek egy lánnyal, akkor már kapásból azt gondoljátok, hogy “olcsó” amiért esetleg később erotikus képet is küld magáról? Ti hogy gondoljátok?
2023. nov. 17. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Nekem még vonzó is, ha kicsit adja magát.

2023. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem, egyáltalán nem. Persze nyilván nem mindegy, hogy mit csinál.. egy erotikus beszélgetés vagy ilyesmi folyamán teljesen rendben van, amúgy meg.. aki boldog bolgtalannak küld az nem valami vonzó.
2023. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nézem le!
2023. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nézem le, de valahol ott van hátul a gondolat a fejemben, hogy csak nekem küldte el, vagy a sokadik vagyok, aki látta így.
2023. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nézem le őket! Volt már ilyen barátnőm. Nagyon szerette mutogatni magát. Sok képet csináltam róla intim helyzetekben is.

Nem küldök senkinek!

2023. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, sőt izgató tud lenni, HA valóban olyan a kapcsolat, vagy olyan a csaj habitusa.


Volt több partnerem is innen, volt akivel komoly kapcsolat lett, volt akivel lazább, volt csak virtuális is...volt aki meg csak alak véleményezés miatt küldött képet.


Az olcsó inkább az aki fűnek-fának csak úgy küldözget mindent és azt látom a képeken, hogy nem is nekem csinálta, hanem ki tudja hány pasinak dobálja a képeit.

2023. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az idősebb korosztály inkább elítéli, mint a mai fiatalok.
2023. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért attól is függ, mennyi ideje tartjuk a kapcsolatot.
2023. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le.
2023. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos keretek között szerintem tetszik nekik nagyon, de én nagyon inzimet sosem küldtem még senkinek. 28/N
2023. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!