Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők lányok! Elmennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők lányok! Elmennétek férfiprostihoz vagy soha? Vagy aki volt már vagy rendszeresen jár. Mit vagy miket kértetek tőle? Ha nem akkor miért? Lenézitek őket vagy féltek? Vagy egyszerüen nem adnátok pénzt érte?

Figyelt kérdés

Tudom mi pasik másképp működünk.

De ha éppen nincs pasi és kívánjátok a szexet.

Vagy valami olyan dolgok szeretnétek amit nem kaptok meg otthon vagy esetleg mindig is vágytatok rá?


2023. márc. 9. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Én voltam már, szerintem nem ciki :D Még egy pasi sem tudott rendesen kinyalni, ő megtette, amikor van valakim akkor persze nem járok.

A szex ugyanolyan volt velük kb.

2023. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nyalást kértél tőle?
2023. márc. 9. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Sosem mennék. Nem tudnék elvonatkoztatni attól, hogy kényszerből teszi. Nekem fontos, hogy a másik vonzónak találjon. Pénzt sem adnék ilyenért, nem garantált, hogy jobb lesz, mint bárki mással, ingyen pedig bármikor kapnék szexet, ha nincs, azért nincs, mert nem csak egy aktusra vágyom... értelmetlen.
2023. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Eddig még nem volt szükségem ilyenre, de ha úgy lenne elmennék. Nem nézném le ezért, mert ezt csinálja.
2023. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék pénzt ilyenért mert -bár nem vagyok egy bombázó- de szerintem nem lenne nehéz szexkapcsolatot találni.


Bár lehet kipróbálnám mennyivel más egy olyan pasi akinek ez a munkája :D

2023. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy van ilyen.

Sok-sok éve nem ért hozzám férfi. Nulla önbizalmam van, vagy annál is kevesebb. Ha lenne minimális, akkor elmennék ilyenhez, de sajnos annyit bántottak életemben, hogy félek mindentől

2023. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6/6

Pont ez a lényeg.

Nem kell félni.

Azért vannak úgymond nem?

Fizetsz és jól érzed magad.

Nem fog kikosarazni vagy elutasítani.

És talán így az önbizalmad is javul.

Bár lehet rosszul gondolom.

2023. márc. 9. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Soha nem fizetnék szexért, nekem ez megalázó.
2023. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!