Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves szóló srácként érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves szóló srácként érdemes elmenni swinger klubba?

Figyelt kérdés
Vagy abszolút esélytelen egyeduli ferfikent bejutni? Igazabol teljesen atlagos vagyok mindenben, kivancsisagbol mennek el.
2023. nov. 15. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy hasonló érdeklődésű nőt!
2023. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mész írd meg mivolt. Én is tervezek majd menni.

27F

2023. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én meleg bárba jártam ennyi idősen
2023. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Szóló pasiként szerintem alapból nem érdemes swingerklubba menni.


Vigyél egy nőt magaddal!

2023. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes. Van hogy párok keresnek maguknak 3.nak pasit.

Elötte érdemes érdeklődni mikor hogyan mehetsz. Csak hogy tudják mennyi a solo nő és pasi arány. Pároknak általában nem kell bejenkezniük.

2023. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kérd meg vmi barátnőd menjen el veled, legalább hogy az ajtón beengedjenek
2023. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki, jó csevegő vagy, stb, akkor igen.


Ha egy sima random diszkóban gond az ismerkedés, akkor a swingerben méginkább az lesz.

2023. nov. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 solo fasziként is beengedik csak előre kell jelezni a szándékodat hogy mennél.
2023. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 4 "public" klubból 3-ba viszonylag könnyen be lehet jutni szóló pasiként is, de szóló pasiként mindenhova előzetesen be kell jelentkezni telefonon!

Lemész, szétnézel, eszel-iszol, bulizol, a többi tőled függ...

Ha egy átlag kinézetet megütsz ÉS normálisan viselkedsz akkor van esélyed beszállni x. szereplőnek valamelyik nagyobb gangbangbe.

Ha tudsz csajozni akkor ennél jóval több lehetőség is megnyílhat :) (a #7-essel nagyon egyetértek!)

2023. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!