Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a férfi ideál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a férfi ideál kinézetre? Így általánosan, és személy szerint nektek is.

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok légyszi.

2023. nov. 13. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Külsőt kérdeztél, de mindenek előtt fontos hogy normális legyen a srác belsőre. Pl tudja mi a különbség az "ideál" meg az "igények" között.

Nekem David Gandy az ideálom. Mondjuk barna szemmel inkább mert számomra az az ideális. Vagy még a fiatal Depp, a gyönyőrű állkapcsával meg a mély szemeivel.

2023. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mi az átlag ideál és soha nem is érdekelt.

Az enyém: magas, testes/husis, sötét haj, sötét szem, rövid szakáll, extra tetkó még nagyobb előny.

Kb. mint a fiatal Bud Spencer, bár a haj nem számít, lehet kopasz is akár, a szőrös mellkas szintén plusz pont.

Na ez az, amiről álmodni lehet, de a valóságban nyilván nem elvárás csak annyi, hogy megfogjon valamivel, meglegyen a vonzalom.

34N

2023. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben a nagydarab, szőrös, szakállas pasikra magnetizált a szemem és 95kg alatt szerintem még nem is tetszett egyik se. Az se árt, ha brummog, már ha érted amire célzok :D
2023. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit más ideálom van , fontos hogy picit ducibb legyen és lehetőleg szakállas , plusz vörös vagy szőke haj és szőrzet :)

21L

2023. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kerdező, mindenkibe belekötsz, aki nem a te külsődet írja le?

Miért nem írod TE ide, hogy hogy nézel ki?


Alacsony, pattanásos, legénytollas szemüveges puhos testű csúfondár?


Jó hírem van, azok is tetszenek valakinek, de nem annyira, mint amit korábban leírtak a válaszolók.

2023. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Őszintén azt gondoltam mindenki vékony kis kockahasú negatív zsírszázalékos fiúk után fog nyáladzni. Örülök, hogy nem vagyok egyedül
2023. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!