Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan és mikor okozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikor okozott nektek először egy másik személy orgazmust?

Figyelt kérdés
Nem az első konkrét behatolás érdekel, hanem az első orgazmus, akár behatolás, akár más közben történt. Én 14 éves voltam, és egy óvodás korom óta ismert csajjal elkezdtem ilyen szexuális témákról beszélgetni, kitaláltuk, hogy megnézzük egymást meztelenül, és természetesen felállt a péniszem. Megkérdezte, hogy megfoghatja-e, húzott rajta párat, én meg nem tudtam kontrollálni magam, és elélveztem. Utána nekem viszont legalább 8-10 ilyen alkalom volt, mire megtanultam kielégíteni.
2023. máj. 7. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
15 voltam, az akkori baratom okozott orgazmust a farkaval.
2023. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
17 voltam, a barátnőm anyja külföldön vállalt munkát, hetente többször is ott aludtam nála. Eleinte csak pettingeltünk, az ágyban, meztelenül, csókolózás közben kézzel elégítettük ki egymást. Hamar ráéreztünk, elsőre sikerült, de kellett hozzá jó húsz perc, ha nem több. Majndnem két hónap után került sor az első rendes szeretkezésre.
2023. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
15 évesen a 10 évvel idősebb szomszéd asszony...
2023. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagyok egy bigott vallásos, nem így terveztem, de a nászéjszakánkig nem jött össze senkivel.
2023. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
16 voltam, egy 24 éves sráccal jártam, ő nyalt ki először, el is élveztem.
2023. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
4# férfi vagy?
2023. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen kiverte az akkori csajom.
2023. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
kb 11 évesen Pamela Anderson akkora felbontású fényképével, hogy alig fért rá egy floppyra.
2023. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!