Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy felkapott prosti többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felkapott prosti többet ér, mint egy pedagógus, bolti eladó, ápoló, gyári operátor?

Figyelt kérdés
Ha abból indulunk ki, hogy mindenki annyit ér, amennyit keres, akkor nagyon sok ember értéktelenebb, mint egy hirdető a Rosszlányokon? A szexmunka miért ér többet, mint az úgynevezett "nemes munka vagy hivatás "?

2023. nov. 11. 17:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Közmunkás*
2023. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
9. Miért, az jobb, amikor valaki 20-30 évig ápolónő, segítve másokat, miközben éhbérért hajt, majd öreg korára nem lesz semmije?
2023. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
56%

12

Annyival jobb nálunk h egész életében tisztességes munkából élt és szívvel lélekkel dolgozott .

2023. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
13. Ja, aztán mehet a híd alá.
2023. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
10-es! Elnézést kérek. Tényleg bunkón fogalmaztam. Csak valahol rettentő frusztráló tud lenni, hogy nagyképű húszas éveikben járó kiscsajok havonta milliókat tesznek zsebre így, miközben más utat ki sem próbáltak. Te legalább látod a kiutat más irányba?
2023. nov. 11. 20:29
 16/33 anonim ***** válasza:
58%

15 semmi baj .

Nos én nem vagyok nagyképű

És nem is teszek félre milliókat


Nem rég költöztem.

Egyenlőre igen munkát keresek

És amíg nem találok illetve nem jön meg a teljes havi fizetésem

Addig viszont valamiből ki kell fizetnem az albit rezsit és a kajámat,gyógyszereimet ,Tb-met ...

De csak ennyi ..


Bízom benne hogy hamarosan munkám lesz

Hüvelyi Szexet alapból nem vállalok

Análisan szűz vagyok és nem is szeretnék úgy se aktust vállalni .


Masszírozni szoktam (sima,lingam,prosztata)

Orál

Mellszex

Illetve BDSM és fétish játékok

2023. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nehezen vágtál bele? Nem visel meg lelkileg?
2023. nov. 11. 20:53
 18/33 anonim ***** válasza:
Többet szánnak rá.
2023. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
56%

17 .

Nem volt könnyű hiszen eleve úgy jöttem fel hogy munka volt ígérve aztán az az ember aki biztosra mondta a munkát eltűnt és elég nagy szarba kerültem.

Napközben jól vagyok lekopogom eddig nagyon kedvesek és aranyos emberek látogatták meg


De este mindenki egyedül fekszik le a saját gondolataival és saját lelkiismeretével...


Egyáltalán nem mondom azt hogy nem visel meg lelkileg .

De az biztos hogy rosszabb lenne ha dugnának is.

2023. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, a prosti olyan munkát vállal, amit kevesen akarnak csinálni de nagy rá a kereslet.


Téged mi tart vissza, hogy kitanulj egy keresett és jól fizető szakmát?


Látom a hőbörgés az kiválóan megy. Ha csak fele ilyen jó lenne a tenni akarásod, nem itt tartanál.

2023. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!