Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az abberált dolog ha izgat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az abberált dolog ha izgat ha meglátja a péniszemet idegen nő?

Figyelt kérdés
Pl. egy erdőben miközben pisilek, nyilvános mosdóban, hasonló helyeken.
2023. nov. 10. 13:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem mutogatom magam sehol. Csak történt már olyan hogy véletlenül meglátták és izgató volt a helyzet, ennyi.


Nem vagyok szatír.

2023. nov. 10. 14:49
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Amíg nem az izgat, hogy mutogathatod magad, hanem csak az, hogy ha véletlenül meglátnak akaratod ellenére, akkor egyáltalán nem gáz. Nagyon sokan vagyunk ezzel így. Én is fantáziálok arról, hogy véletlenül meglát valaki csinos csaj, de eszem ágában nem lenne olyat tenni, ami törvénytelen, és nem fogok kinenni a parkba sem mutogatni magam, mert az meg már engem is zavarna.
2023. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Szivesen nezném pesti kisnyugdíjjaskent.

Farkasréti temetőben mig Jolan sirját locsolom.

2023. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sokféle kényes szitu lehet ami hirtelen kellemesnek tünhet de annak a gyakorlása.mar más kerdés.
2023. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Muti.
2023. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!