Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legizgalmasabb élmények...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legizgalmasabb élmények amikor meglátták a péniszed idegen nők?

Figyelt kérdés

Nekem általában a mosdóban volt, takarítónő előtt, piszoárnál.

De olyan is volt hogy a női részlegről átláttok a lányok és meglátták. Többen, egyszerre. AZ is izgalmas volt.


De erdőben is volt olyan hogy vizeltem és sétálgató nők meglátták. Az is izgi volt.


F/32


2023. nov. 3. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Altalaban edzoterembe. Valamikor uszodaban láttak meg.
2023. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem volt ilyen, pedig nekem is izgalmas a gondolata. Nyilván sosem szatírkodnék, de ha tényleg véletlenül látnak meg, az oké. Mivel eddig minden lány egyszerre rémülten és csodálkozva reagált, hogy mekkora farkam van, mikor meglátta, jó élmények kötnek az ilyesmihez.
2023. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyeneket én is szeretem, amikor meglátnak a nők. Az arcuk olyankor csodálatos.
2023. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sose volt ilyen pedig nem zárkozom el !
2023. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fene azt a magamutogató vágyaitokat.
2023. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 esetre emlékszem (volt más is, de nem idegen csajokkal). Az egyik Ausztriában volt szaunában, ott ugye meztelennek kell lenni. Voltak bent középkorú, és kifejezetten jó, fiatal csajok is, ők is meztelenül. Láttam hogy nézik, de ennyi, semmi extra nem volt (persze a helyzet baromi izgató volt de nem állt fel szerencsére).

A másik egy hatalmas nagy bulin volt, ahol mindenki matt részeg volt. És a női wc kevésnek bizonyult, ezért a csajok átjöttek a fiúkhoz. Volt talán 6 piszoár, nem volt elválasztva egymástól, többen is pisiltünk egyszerre. A csajok meg simán csak jöttek, és nézték, emlékszem tisztán, az egyik még szó szerint oda is hajolt, és megnézte mindenkiét. Vicces volt, de valahogy abba az állapotba még természetesnek is jött le :)

2023. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az a legizgalmasabb ha úgy látja meg egy idegen nő hogy abszolút nem számít rá.


Az erdős élmény nekem ilyen volt. Locsoltam a fát, kicsit még rázogattam, jött két középkorú nő, tökéletesen ráláttak a péniszemre, mosolyogtak.


Nem is raktam el, hogy jól megnézhessék.

2023. nov. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!