Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakásos prostival mire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos prostival mire kell figyelni, hogy ne szedjen össze semmit az ember, főként ne a legcsúnyább betegséget? mit kell kerülni?

Figyelt kérdés
2023. nov. 10. 04:09
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
A szexet, a szexet mindenképp kerüld el!
2023. nov. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Gumi végig, natúr franciát kerüld. Tipp: direkt meg szoktam kérdezni, hogy mehet-e natúrban a dugás végig és milyen extráért vállalná. Kicsit erősködöm, de hát jó pénzt fizetnék érte. Amelyik ráharap ahhoz nem megyek! Mert ha nekem bevállalja extráért akkor másoknak is...
2023. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és nyalni lehet?
2023. nov. 10. 13:22
 4/9 A kérdező kommentje:

csók?


mit hogy?

2023. nov. 10. 13:22
 5/9 A kérdező kommentje:

#1


pont a szex a legbiztonságosabb...

2023. nov. 10. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Őszintén, csak viccnek szántam a hozzászólásomat, de a kérdező kommentje alapján, "pont a szex a legbiztonságosabb...", úgy látom mégis hasznos volt a válaszom.


Nem kérdező! Ha nemibetegségről van szó akkor pont a szex a legnagyobb rizikó. SZEXuális úton terjedő betegségek. Remélem látod, hogy ott a "szex" szó a kifejezésben, szép, kifejező magyar nyelvünknek hála.

2023. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6


jó, de neked kár a gőzért, mert full laikus vagy


gondolom nyilvánvaló, hogy a faxomra tudok kotont húzni, míg a nyelvemre nem


na mindegy, ebbe másik válaszadóval szeretnék belemenni

2023. nov. 10. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Valóban nem voltam még prostinál, de tudod a nemibetegségek, terjedéséről akkor is sokat lehet tudni, ha még nem voltál.


Azt meg, hogy a második válaszoló miért tűnik kompetensebbnek a témában, nem értem. Leírta, hogy használj gumit, könyörgöm általános 7. osztálytól kezdve minden évben legalább egy nap van a suliban ahol elmondják 20szor hogy használj gumit. Az meg hogy nem szexelne gumi nélkül/sehogyse olyannal aki engedi gumi nélkül, és azt hogy ezt ilyen nagyon fondorlatos módon ellenörzi le hát igen, ez csak a legnagyobb játékosoknak jut eszükbe. A második válaszoló biztos nem ma kezdte. Einstein is megirigyelné ezt az észjárást!


Remélem nem lesz semmi komoly bajod! Augy igen, orálszextől is lehet bajod, ezt is elmondják szexuális felvilágosításnál mindig...

2023. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Aktushoz mindig húzz óvszert, és figyelj, hogy megfelelő legyen a síkosítás. Nyaláshoz lehet kapni védőkendőt, csak kicsit drága. Ha félsz, beszerezhetsz ilyet magadnak a nyaláshoz, de az igazán igényes és profi lányok ilyet is tartanak. Meg ha ennyire fosol, akkor olyan lányhoz menj, aki odafigyel a védőoltásaira, rendszeresen jár szűrésre, és be is tudja mutatni a friss negatív eredményeit, vagy eleve ki van neki rakva a fotók közé.
2023. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!