Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » #Strapon #Pegging .... Sziaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

#Strapon #Pegging .... Sziasztok. Lányok és fiuk véleménye is érdekel?

Figyelt kérdés

Fiuk, szerintetek gáz, ha egy srác vágyik arra, hogy egy lány kényeztesse őt felcsatissal?

Lányok, ti kipróbálnátok, ha a partneretek megkérne?



2023. nov. 9. 20:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves férfiként egyelőre csak álmodozom róla, eddig nem hozott össze a sors ilyen hölggyel..
2023. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 godzilla34 válasza:
100%
Mi pont most beszéltük meg, hogy veszünk egy felcsarolhatóst az asszonnyal. Én vetettem fel az ötletet és ő simán bele ment.
2023. dec. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Előhozakodtam a barátnőmnek vele és kinevetett hogy azt pasik szokták és az kell hozzá. Lehet hogy nem értette mit akarok nem tudom de többet nem hoztam szóba pedig nagyon szeretném vele csinálni.


40f

2023. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem gáz. Nálunk már 7 éve müködik a szerepcserés szex, úgy havi 2-3-szor. Mindkettönket nagyon izgat és élvezzük. Egy feltétele volt a feleségemnek, hogy nem mehet a normál szex kárára. Ez müködik is. Ebbe bele is jöttünk annyira, hogy kedvet kapott ő is a popsi szexhez. Azóta dugjuk egymást análba oda-vissza.
2023. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

Egyik legszexibb dolog, hogy igy kiszolgaltott a pasi, es latom hogy élvezi.

Viszont ez engem nagykn felizgat, tehat utana mindenkepp szex kell 😊

2023. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 NTBS ***** válasza:
100%
Ha a pár mindkét tagjának megfelelő, nincs vele gond.
febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem volt hozzá szerencsém többször is. Igazából a legtöbb esetben a nő mondta el hogy ez a nagy vágya és szeretné megélni. Aztán egyszer csak engedtem a dolognak. Az első alkalommal furcsa volt, talán mintha ki lettem volna szolgáltatva. De aztán szépen gyakorolva bele jöttem és élvezem. Igazán izgalmas tud lenni. Sőt szinte az összes esetben a nőknek annyira tetszett hogy szó szerint folyt a puncija mindenkinek annyira felizgult.
febr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon vágyom rá, remélem az életben is olyan gyakori az ilyen nő mint itt!
febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ti hol találkoztok ilyen nőkkel? Sajnos bárkinek mondom, egyik se szeretné :(
márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre jobban azt veszem észre, ha nem veszem kézbe a dolgokat akkor nem igazán történik semmi, marad a kézi dildó.
ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!