Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék olyan "fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan "fizetős" lányt, akivel ki lehet próbálni lábfétises dolgokat?

Figyelt kérdés

Az eddigi barátnőim sajnos nem nagyon hagyták kiélni az ilyen fajta vágyaimat, így arra gondoltam jó lenne már mégis kipróbálni, és elmennék egy hivatásoshoz.

A probléma csak annyi, hogy ők meg nem hajlandók kizárólag lábfétises dolgokra, hanem mindig csak extraként, de én mást meg nem szeretnék velük.


Egyébként semmi extra nem lenne, nem vagyok az a "lábszagos" típus sem. :D Csak szeretnék például talpat masszírozni, fogdosni csókolni stb.



2023. nov. 9. 01:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon is találtam már ilyen lányokat. Igaz nem lábfétisre de hasonló, és egyébként vállalták volna azt is. Volt akivel hosszabb távon összejártunk, és volt aki 1-2 találkozó után eltűnt.

Szóval azért nem úgy megy, hogy kiírsz egy kérdést aztán özönleni fognak a lányok, és te meg válogathatsz közülük. Ha évente egy olyat találsz akivel összejön a találkozó is az már jó.

2023. nov. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Misike21 ***** válasza:
100%
Anno én is startapron kerestem, És találtam olyan lányt aki kézi levezetést vállal. Rákérdeztem hogy nem-e lehetne ezt lábbal? Természetesen igent mondott nekem is jó volt és neki is
2023. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
@6 Én is beszéltem párral itt aki kommentelt ide-oda hogy benne lenne, de végül nem mert küldeni képet (pedig ha már ilyenekről beszél az ember valakivel akkor szerintem elfogadható kérés) és/vagy kiderült hogy férfi.
2023. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!