Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék olyan "fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan "fizetős" lányt, akivel ki lehet próbálni lábfétises dolgokat?

Figyelt kérdés

Az eddigi barátnőim sajnos nem nagyon hagyták kiélni az ilyen fajta vágyaimat, így arra gondoltam jó lenne már mégis kipróbálni, és elmennék egy hivatásoshoz.

A probléma csak annyi, hogy ők meg nem hajlandók kizárólag lábfétises dolgokra, hanem mindig csak extraként, de én mást meg nem szeretnék velük.


Egyébként semmi extra nem lenne, nem vagyok az a "lábszagos" típus sem. :D Csak szeretnék például talpat masszírozni, fogdosni csókolni stb.



2023. nov. 9. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Ezért fizetnel? Azt hiszem palyat tevesztettem
2023. nov. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legtöbb rosszlányokos lánynál nem extra. Vannak kifejezetten lábfétises profilok. Nyilván nem olcsó, de ha ez kell.
2023. nov. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor én kerestem eddig rossz helyen, hogy elkerülte a figyelmemet? Pedig a rosszlányokon próbáltam én is.
2023. nov. 9. 01:14
 4/13 A kérdező kommentje:
1, Mostanra már eljutottam oda, hogy igen, fizetnék.
2023. nov. 9. 01:14
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Sztem itt is találsz vállalkozókat kevesebb pénzért.
2023. nov. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azon meglepődnék. :D Dehát csak megbeszélés kérdése.
2023. nov. 9. 01:26
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Én már többet is találtam itt. Vaalkit csak szopattam, valakiből 4 éves kapcsolat lett. A lábfétissel sem volt gondjuk, igaz én sem a szagolgatós típus vagyok.
2023. nov. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudom,hogy adjátok elő magatokat,de ilyesmit nekem eddig minden barátnőm engedett,sőt a masszírozást ők is szerették.
2023. nov. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Ajanlom a masszazslanyokat rosszlanyokon, és addig kell hivogatni amig ebbe belemegyek vki. Vagy mond hogy kifizetsz ugyanannyit de csak labfetis kell

en is ugyanebbe szenvedek és hasonloakkal szeretnék probalkozni

2023. nov. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

#1 Behalok en is ezen Xdd

Azert kapna penzt a nő hogy megmaszírozzák a lábát

2023. nov. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!