Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma már mindenki csak szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már mindenki csak szex kapcsolatot akar 30 éves kor felett? 35N

Figyelt kérdés
Sajnos az a tapasztalatom, hogy 30 felett akinek nincs családja, hanem elvált,vagy csak simán egyedülàlló, nem szeretné magát elkötelezni senki mellett. És mindenki csak szexet akar. Nincs bajom a laza kapcsolattal, de már néha unalmas, hogy bárhol ismerkedek, végén mindig kiderül, hogy az adott illető nem szeretne komolyabb kapcsolatot.
2023. nov. 8. 15:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, h az oka is megvan rá a többségnek. közel 40-hez nehezebben költözik valaki, vagy vált munkahelyet, márpedig valószínű valakinek kell.


A kor előrehaladtával egyre nehezebb változtatni, az emberek berendezkednek egy adott életbe.


ÉN nem azt mondom h csak szex, de laza kapcsolat az teljesen jó.

2023. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
29%

Hát ja én is szex kapcsolatot keresek.

33f

2023. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én pont 30 vagyok, több rossz kapcsolat miatt tartok ott ahol.

Én lazábbat keresek, nem akarok elköteleződni, DE ha lazábban megtalálom tényleg azt a csajt akivel úgy érzem együtt tudnék lenni, akkor mernék lépni, hogy ne csak lazább legyen.


Plusz elég speciális vágyaim vannak.

2023. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%

én pont normális kapcsolatot keresnék, ami hosszútávú, de nem találok sehol ilyet, pedig saját egzisztenciával rendelkezem, káros szokásoktól mentes vagyok.


36/F

2023. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Pedig én fiatal koromban még a legyet is a röptében, még magamtól sem voltam biztonságban
2023. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Igen, legalább is akinek feláll.
2023. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
6%
Nekem már nem áll fel. Pedig fiatal koromban, hajaj tudnék mesélni.-F36
2023. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%

Nem.

Én pont fordítva tapasztalom. Ritka, mint a fehér holló az olyan, aki egy komoly, érzelmeken alapuló kapcsolatot szeretne, és egyébként lehet vele érdemben kommunikálni is.

F 30+

2023. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Elege lesz az embereknek a hűde nagy szerelemből, aminek valahogy mindig valami oltári szívás a vége.
2023. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én komolyat keresek, de valóban a szexre megy rá mindenki. Igazából az üres lakásba hazamenni nem szeretek, jó lenne közös programokat megélni valakivel, ami nem állandóan csak a szex. F/31
2023. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!