Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma már mindenki csak szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már mindenki csak szex kapcsolatot akar 30 éves kor felett? 35N

Figyelt kérdés
Sajnos az a tapasztalatom, hogy 30 felett akinek nincs családja, hanem elvált,vagy csak simán egyedülàlló, nem szeretné magát elkötelezni senki mellett. És mindenki csak szexet akar. Nincs bajom a laza kapcsolattal, de már néha unalmas, hogy bárhol ismerkedek, végén mindig kiderül, hogy az adott illető nem szeretne komolyabb kapcsolatot.
2023. nov. 8. 15:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is ez a tapasztalatom sajnos. :(
2023. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos igen. 25f
2023. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanezt tapasztalom csak én férfiként, (36F). Az elején mindenki váltig állítja, hogy csak komoly. Pár hét eltelik és előjön, hogy még azért beleférne egy kis egyedüllét, laza kapcsolat, meg nem akar elköteleződni, meg inkább még karrier. 35-40 közötti nőkkel ismerkedek. A biológiai óra nem állt meg, nem tudom milyen csodára várnak.
2023. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Én pont azt látom, hogy sokan keresnének komoly kapcsolatot csak nem találnak.


F

2023. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én tapasztalom ezt a jelenséget. Nem értem miért van ez. Persze, építse mindenki a karrierjét, de azért eljön az a pont, mikor az ember nem az üres lakásba szeretne hazanenni. Szerintem.
2023. nov. 8. 15:45
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki. Lehet hogy sokan így, de sokan úgy.

Ha nem egyezik a preferncia, akkor tovább kell állni.

2023. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy okos srác. Helyes volt értelemes, de a szexen kívül másról nem tudott beszélni. Kedvem elment az egésztől.

Oké legyen ilyen világ. Legyen ennyire a szexre kihegyezve. De hogy mindenből csak a szexet lehetett kihozni... sok volt.

2023. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Elhiszem hetes és én is hasonlókat tapasztalok.
2023. nov. 8. 16:02
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt keresik ami az eddigi kapcsolataikból hiányzott.

Akinek nem hiányzik az nem keres.

Ezért futsz bele ilyenekbe.

2023. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon szuper.
2023. nov. 8. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!