Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Irodai munka mellett lehetsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irodai munka mellett lehetséges fent lenni a Rosszlányokon?

Figyelt kérdés
Van egy stabil állásom, amit megtartanék. Egy multinál dolgozom és csak hétvégente lennék aktív. Mennyire kifizetődő ez így és mekkora kockázata van a lebukásnak? Átlagos nő vagyok.

2023. nov. 7. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, melyik városban lennél, de az én érdeklődésem felkeltettted. Nem, számomra nem a külső az elsődleges, hanem, ha egy lány, nő normális. Talán a második válaszoló írta, és igaza van, hogy a kliens is lebukik, ha szivárogtat. Mikor Magyarországon éltem, egy vidéki városban volt, hogy a közéletben aktív voltam, és akkor azért aggódtam, hogy a régebbi ilyen kalandjaim ne derüljenek ki. És ez is a hülye szabályozás, és a felfogás miatt vetődhet fel, a kérdésed, nem Magyarországon, voltam olyan lánnyal, aki amúgy légiutaskísérő volt, és mellette mást is szolgáltatott, vagy egy másik, egy logisztikai cégnél dolgozott, ezeket elmondták nekem, nyilván nem kérdeztem konkrétan hol dolgoznak, de ha én valakivel vagyok, nem tudom úgy letolni az együttlétet, mint valami gép. Valahol kár, hogy erre a tevékenységre" kényszerülsz, de nyilván a te döntésed, én kívánom, hogy normális klienseid legyenek, talán az lenne a jó, ha nem sokan lennének, de állandóak. Amúgy érdekes kérdés, hogy csak ha kiderül ezért próbálnának-e elküldeni a cégtől, végül is ez szerintem nem olyan nagy mértékű szabálysértés, vagy bűncselekmény, az más lenne, ha mondjuk valaki lányokat szervezne be. Sajnos, egy ismerősöm nem a munkahelyéről pénzt sikkasztott, és akitől elvette ő telehintette az infóval a munkahelyét, és közös megegyezéssel elment onnan, én mondtam neki, hogy ne hagyja magát, de nem akart cirkuszt.
2023. nov. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Sokaknak örömet okoz, hogy lebuktassanak. Ha mondjuk valaki felismer, pusztán csak azért keresztbe tesz neked, mert látja amúgy normál életed van.

Aki főállásban prosti, és felvállalja magát, azt általában lesz@rják.

2023. nov. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Lehetséges. A fotóidon ne legyél felismerhető és ennyi. Én egyetem mellett csináltam, akkor hirdettem is. Azóta munkába álltam, jó állásom van, rég nem hirdetek de a törzsvendégeimet nem építettem le, munkaviszony mellett is csinálom, hetente 8-10 vendég van, hetvégenként is pár de mivel az ügyfeleim nagy része családos, hétköznap jönnek inkább meló előtt/után.

Szóval nincs gond ezzel, csak nálam hétvégente jóval kevesebben jönnek. Persze ha hirdetsz akkor nálad sok új ügyfél lesz és ha csak hétvégén akarsz ezzel foglalkozni akkor olyanok keresnek majd akiknek jó a hétvége. Ennyi.

Priviket nem kérek.

2023. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Mivel van valamekkora rizikó, hogy lebuksz, én inkább más hirdetési formát javaslok. Szerintem jobban jársz, ha regisztrálsz egy ZÁRT szexpartnerkeresőre, ahol ilyen módon kizárólag az érdeklődők felé hirdetheted magad. Nem lát ország-világ, mindenféle jött-ment bámészkodó, csak aki szintén regisztrált oda.


Pl. Eropolison van "Türelmi zóna" részleg, ahol azok vannak, akik anyagi megfontolásból ismerkednek. Vagy a Puncs.hu is simán jó lehet ilyen célra.


Természertesen ilyen oldalakon is szigorúan kitakart arccal, nem beazonosítható módon hirdess. A fotókon a háttér ne a lakásod legyen. Tetkó, anyajegy (ha van) legyen kiretusálva.

2023. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%
14. én speciel nem értem azokat, akik ilyenért fizetnek egy olyan nőnek, akinek nem látják az arcát. vagy nem csalódnak, ha épp nem kedvelik a tetoválásokat, és a képen még nem volt, a valóságban már van.
2023. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

#15: Nekem pl. a munkám miatt nagyon fontos a maximális diszkréció. Hogyan lenne már maximálisan diszkrét az, akiről pár kattintással az összes ismerőse, akár még a szomszédjai is láthatják, hogy fent van a Rosszlányokon? Az arckitakarás számomra a diszkréció része.


Mondjuk én nem elsődlegesen a külső adottságok alapján választok lányt, nekem sokkal fontosabb az intelligencia és a korrekt hozzáállás. Ha ez megvan, akkor totálisan érdektelen számomra, hogy hol van tetkója, meg hol nincs... Mondjuk én nem is fél órás "ürítésre" szoktam menni, hanem 1,5-2 órákra, vagy még annál is többre...

2023. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15-höz hasonlóan élek én is.

Két lány van, akikkel elbújunk panzióban, 2-3 órákra. Az egyikkel már 4 éve tart. A másikkal 1,5 éve. Mindent tudok mindkettőről, nem hirdetnek.

2023. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!