Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csináltátok már szexbabával?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltátok már szexbabával? Milyet használsz?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta hogy ki kéne próbálni milyen. Akinek van mi a véleménye? Honnan rendelte?
2023. nov. 6. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem csináltam nem is fogom, méregdrága, többe kerül mint egy prosti. Ugyan a k.rvák többsége is ugyanúgy fadarabként fekszik mint egy gumibaba, de legalább élő, valódi nő.
2023. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2023. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Mit ?
2023. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Maszturbációt.
2023. nov. 6. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Az nem maszturbáció!

Nekem kiverte a baba .

2023. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha a guminő annak számít akkor igen
2023. nov. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
A jó minőséget meg kell fizetni fél és egymillió között van viszont cserébe valóban realisztikus. A hüvely kialakítása megegyezik anatómiailag a valódival. Azért kell némi erő a mozgatásához mert 30 - 40 kg körüliek. A jobbakhoz hangmodult is lehet vásárolni. Nyilván más azért mint a valódi nő de pl. a tpe szilikon tapintása ugyanolyan mint az emberi bőré. A lényegi különbség, hogy nem mozog. Ha van elég pénzed akkor a sima cibálásnál azért nagyon élményt ad meg egy nem szexelő barátnőnél is. Én ezek miatt szereztem be kettő darabot is. :) Bár elég macerás a mozgatás, tisztítás így már egy éve nem használtam meg a barátnőm nem nagyon szereti őket. :) A babának viszont sosem fáj a feje, nem fog elhajtani. Nem szexelő barátnő miatt vásároltam elkeseredésemben. A gumicsajnál nem kell szexért kuncsorogni és randizni sem kell vele. Csak kiveszed a dobozból és ennyi. Nemi betegségtől és nem kívánt terhességtől sem kell tartanod. Ha rossz lenne nem kerülne ennyibe. Hiába drága egy nő sokkal több pénzt is elvisz és még szexelni sem mindig akar viszont közös program meg megy a barátnővel. Így kiegészítik egymást. Csajoknak is előnyös mert így legalább nem kell szexelniük. Magyarán szólva tehermentesíti őket.
2023. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

#7!

Fele annyi pénzből élő nőt veszek saját részre.

2023. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 A mi környékünkön kötve hiszem. 😃
2023. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Hol laksz?
2023. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!