Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, fiúk! Szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Szeretitek ha egy nő beöltözik nektek?

Figyelt kérdés

Ha szexi fehérneműről van szó miket szerettek? Milyen fazon, szín stb?

Jelmezeket?

Szeretném a páromat meglepni alkalmanként de nem szeretném a sima melltartó bugyi szettet.

Csipke body? Comb harisnya vagy sima harisnya?

Ötleteket szeretnék kérni mert elvesztem rengeteg féle van.



2023. nov. 6. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ mibe öltözik.

Én nem szeretem, ha olyan szexi rucit vesz fel egy nő ami túl sokat elvesz vizuálisan és fizikailag is. Én szeretem látni és megsimítani a partner bőrét, nem a ruhára izgulok rá.


Vannak hálós ruhák, vagy combfixek amik nagyon izgatóak, de ugye a csaj miatt lesz izgató és nem a ruha miatt.


Van amikor a kevesebb a többi, ha meg akarna lepni mondjuk a párom, akkor izgató lenne pl ha bugyi nélkül lenne, akár melegítő nadrágban. Mármint itt a meglepetés az lenne, hogy ha lehajol, akkor tudja mi a következménye és ilyenkor nem lenne rajta bugyi.

2023. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Akár azt is leírhatjátok hogy milyen meglepetéseket szerettek ezzel kapcsolatban mint az első válaszoló szívesen fogadok tanácsokat :)

2023. nov. 6. 16:01
 3/16 anonim ***** válasza:
Még nem volt benne részem , de nagyon izgató lenne számomra ha párom beöltözne olyan , szajhásan .
2023. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, de ne legyen túltolva, vagy erőltetett a dolog.

Én a spontán dolgokban több izgalmat találok.

2023. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Én például a sima ruhákat szeretem, a sok csipke nem tetszik annyira.

Érdemes előzetesen felmérni, hogy mi tetszik neki. Ott az egész internet erre, nem?

Mármint pl. együtt nézitek, és akkor látod is rajta.

Nem féltékenykedni közben! Az nem jó semmire.

2023. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

#1 vagyok:

Pl combfix harisnyakötővel nagyon izgató

husis combon kifejezetten tetszene a hálós combfix


ja és bugyi nélkül, vagy ha van bugyi, akkor ugye felül legyen, hogy könnyen levehető legyen :)

2023. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze, de pont hogy meglepni akarom ezért nem szeretnék vele válogatni. Persze ha sikerül találnom egy két jót és tetszik is majd neki azután majd vele fogom. 😊 köszönöm az eddigi válaszokat
2023. nov. 6. 16:12
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen nagyon szeretem és csinálja is. Hogy mit? Változó, a comfix szexibb mint a sima harisnya, csipkés szebb, szexibb mint a sima bugyi - melltartó, de vannak különböző szettek. Az én barátnőm váltogatja.. hol ez hol az. Egyszer kevesebbet takar el egyszer többet. Egyszer csak alsónemű máskor valami body, a szín is változik. Fehér, fekete, piros, rózsaszín, kék, zöld, amikor le van barnulva nagyon ütős a sárga. Olykor csak egy áttetsző köntös és alatta semmi. Szóval változatosság.
2023. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

4:

Igazad van , hogy spontán jobb .

3. voltam .

2023. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon. Az ilyesmi szerintem egy nagyon jól eső dolog tud lenni.
2023. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!