Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Húgycső izgatást próbáltad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgycső izgatást próbáltad már, vagy probálnád?

Figyelt kérdés

Adni vagy kapni, esetleg magadnak?

Milyen volt, milyen érzés?

Nemed is ird oda


2023. nov. 5. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Pasim különösen szereti a hugycsö nyilásnál nyalogatni szopogatni. Tágito használat nincs.(Gondolom, a nemem kitalálása nem okoz tul nagy fejtörést!)
2023. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem/nem
2023. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Egyedül próbáltam, bejött. Páromnak mondjuk nem merném felhozni.
2023. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
(Ja, L ez lemaradt)
2023. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Kiraz a hideg is ettol
2023. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nekem volt egy szeretőm aki annó rendszeresen csinálta nekem egy 35 éves csaj volt.

Nagyon jó érzés. Főleg ha előtte kb 3..5..7napban nem élveztem el és úgy mentem hozzá.

A végén mikor dugta meg másik kézzel verte a farkam és éreztem hogy el fogok menni már nem dugta csak verte és brutális mikor kijött a sperma a dildatort.meg kilőtte.

jan. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!