Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak hasonló adottságokkal!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hasonló adottságokkal! Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Férfiak, akiknek kicsi pénisze van (15cm alatti). Ti hogy dolgoztátok fel, hogy ilyen téren kevesek vagytok a nőknek, maximum beérik vele, ha nincs ló, jó a szamár is alapon?


Nekem sajnos nem megy.


A szexben nem szabad kompromisszumot kötni, mert az elégedetlenséghez vezet. Akár megcsaláshoz/szakításhoz is.


A nők maximum 10%-ának jó ténylegesen a kis méret és akkor még ott a többi dolog, amiben passzolni kell. A cuckold nem izgat.



2023. nov. 3. 17:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

"akiknek kicsi pénisze van (15cm alatti)."


"A nők maximum 10 %-ának jó ténylegesen a kis méret"


Ha te a kis méret alatt a 15 cm-t érted, akkor ez egy tévképzet, de komolyabb tétben fogadnék, hogy több száz nő véleménye és több év terápiás munka után is ragaszkodnál ehhez.

2023. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

#11

Tudsz szöveget értelmezni? A 15cm alatti neked 15cm? A női véleményekből tudom, hogy mi a kicsi.

2023. nov. 3. 20:03
 13/29 anonim ***** válasza:
67%

"Tudsz szöveget értelmezni?"


Igen, tudok, csak a tőled idézett részek másolása és beillesztése után a kifelejtettem az utolsó mondatból az "alatt" szót.


Elnézést, ha ez a szövegkörnyezet ellenére nem volt kikövetkeztető.


Értettem, hogy a 15 cm még nem kicsi a te fogalmaid szerint, a 14 viszont már igen, csak hülyeségnek tartom nő létemre.

2023. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

Mi a kicsi? Sose mertem, de volt több kb 12-13 cm-s barátom is, és velük volt a legjobb. 15-től már egy durvább szexnel erősen megbökheti a méhem ami fáj.


Egyszer volt egy olyan akinek állva keresztbe elfert a tenyeremben, ráadásul egy zömök fiú volt. Na arra már én is azt mondom hogy az tényleg kicsi. De erősen összeszoritva magam vele is jó volt, ő szakított, én maradtam volna.


De ezeket ti itt úgyse hiszitek el, szóval jöhet a piros kéz, meg a trollozás.

2023. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#14

Én elhiszem, de ez nagyon ritka.

2023. nov. 3. 22:24
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

Én nő vagyok, és szerintem tök mindegy. Nem pont csak "azt" a részedet fogja megkívánni senki, hanem az egész embert. Legyél ügyes ;), az bőven elég.


(33N)

2023. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy elmondtad. Jó incelkedést.
2023. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#14, #16

Ilyen nőből kéne sok. Kár, hogy nagyon kevés van.


#17

?

2023. nov. 4. 09:41
 19/29 anonim ***** válasza:
93%

Már régebben is írtam egy hasonló kérdésnél, nem a méret határozza meg a jó szexet! Tudd használni! Légy határozott, nézz utána, milyen pózok eredményeznek mélyebb behatolást, mert azok lesznek a neked valók. Tudj máshogy is kényeztetni nőt. Kézzel, szájjal, nyalni szopogatni, harapdálni. Melleket se hanyagold el, ha érzékenyek. Sok nőnek az. Váltogasd a pózokat, légy kreatív. Ne légy gyorstüzelő.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

N

2023. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem 16 cm van. De vékony. Mélytoroknál öklendeznek. Análnál húzzák a popsijukat. Ne stresszelj a mérteteddel!
2023. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!