Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt eddigi életed legizgal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddigi életed legizgalmasabb, legperverzebb, legfurább, legváratlanabb, legélvezetesebb szexuális élménye? Teljes mindegy milyen okból volt maradandó bármi jöhet.

Figyelt kérdés
Igazából tényleg csak kíváncsiságból érdekelnének ilyen élmények amik mindegy milyen okból (extrém korkülönbség, fura helyszín, a partner vagy a partnerek, az ami az aktus előtt/alatt vagy utánna történt... Stb.) tényleg bármi miatt ami miatt maradandó élményt hagyott benned. Mi történt? Hány éves voltál és hogy élted meg közben és utánna az adott dolgot?

2023. nov. 1. 17:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Én 45, a hölgy 65+. Porszívóját kellett megjavítani, tele volt macskákkal, full macskaszag a házban:) Otthonkában volt, véletlenül hozzáértem a melléhez..Kávézás közben már szopott vidáman🙂🙂

Jó volt

2023. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon-nagyon csinos domináns lánynál voltam, ablakmosás, ilyesmi, majd ott kellett aludnom, nyalni-falni, kényeztetni. Utóbbi dolgok váratlanul és extraként értek akkor még, de annál jobb volt.

Kérdező, az utánna helyesen utána.

2023. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiában feljött a szobámba egy bárhölgy! Nem vagyok gyors tüzelő és büszke sem vagyok rá de kb 2 perc alatt kivégzett !Hihetetlen volt, pedig már nem vagyok fiatal !
2023. nov. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kecsón egy kis kocsmába ismerkedtem meg egy idős fószerrel.Kávézni mentem oda, a fickó már spicces volt de jó fej és közvetlen. Én 36 Ő 57. Dumálgattunk a pultos csajokról milyen jó kis popójuk van, és elmondta hogy van egy 47 éves bomba felesége de az ő potenciája már nem igazán működik. Ivott még egy felest és bele vágta az arcomba hogy meg szokta engedni neki hogy össze feküdjön aktív pasikkal. Ez péntek reggel volt, szombat reggel már ketten jöttek. A ficko ott maradt inni, a felesége meg haza vitt. Tényleg brutál volt és nem ismerte a nem szót. Mindent engedett amit csak akartam. Sajnáltam szegény embert hogy kikurt vele az élet ilyen asszony mellett de besegítettem, párszor.
jan. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy csajom, volt egy nagy sarokkádja otthon jacuzzi funkcióval, azzal masztizott sokszor. A lábát kitette terpeszben a kád szélére, így húzta oda a plnáját a fúvókához. Imádtam, mikor közben lesz0pott, de a legjobb az volt, mikor azt mondta, hogy f@sszal a seggében akar így elélvezni. Befeküdtem a kádba, úgy, ahogy ő csinálta, ő háttal nekem rám ült, bele a farkamba a seggével tövig, lábát kitette ő is, aztán bekapcsolta a masszázsfunkciót... Szerintem másfél perc alatt kivégezte magát, de én még hamarabb televágtam.

43f

jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kis unokahogom a medencében otthon a faxomra húzta magát
jan. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Téli teremfocitorna, egy nyert meccs után az öltözőben találtam magam a fiúk között.

Akkor 20L

febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!