Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt eddigi életed legizgal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddigi életed legizgalmasabb, legperverzebb, legfurább, legváratlanabb, legélvezetesebb szexuális élménye? Teljes mindegy milyen okból volt maradandó bármi jöhet.

Figyelt kérdés
Igazából tényleg csak kíváncsiságból érdekelnének ilyen élmények amik mindegy milyen okból (extrém korkülönbség, fura helyszín, a partner vagy a partnerek, az ami az aktus előtt/alatt vagy utánna történt... Stb.) tényleg bármi miatt ami miatt maradandó élményt hagyott benned. Mi történt? Hány éves voltál és hogy élted meg közben és utánna az adott dolgot?

2023. nov. 1. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
18 évesen egy házibuliban leszopott egy 16 éves csaj,nagyon jo volt
2023. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Mikor hüvelyi orgazmust okoztam egy nőnek aki állította hogy úgy ő képtelen elèlvezni
2023. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Villanyszerelőként dolgoztam és volt egy kisebb munkám egy idősebb házaspárnál (60 körüliek voltak). A hölgy, a korához képest jól nézett ki és meglehetősen hiányos öltözetben volt, melltartó nélkül fehér pólóban, szinte minden látszott. Nem bírtam levenni róla a szemem, amit a férje észrevett és szóvá is tették, de amolyan felhívás volt keringőre. Később konkrétan rá is kérdezte, elmondták, hogy szoktak swingerezni. Belementem, életem legjobb szexe volt, háromszor élveztem el.
2023. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
A haverom anya leszopott. Én 27 ő 45
2023. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
36 voltam, amikor felköltöztem Pestre. Társkeresőn írt rám egy 40es csaj, aki szeretőt keresett hosszú távra. Nem tetszett az ötlet de nem volt veszteni valóm, még csajozhattam is mellette. Na meg az a segg🤤 Első alkalommal amikor átjött, már is ágyban kötöttünk ki. Előtte sokat beszélgettünk a szexről és említette hogy nagyon nehezen élvez el. Na mondom majd én! 😂Fél órán keresztül nyaltam, ujjazzam keményen, fejemet majd le tépte amikor elérkezett a pont... üvöltve, bazmegolva akkorát élvezett hogy egyész Óbuda hallotta. Rettentő jó érzés volt,de ott abban a pillanatban nagyon meglepődtem. Nem tudtam hogy tudnak ilyet a 40es nők😄
2023. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Legfurább a szaunában való szex. Azt hittük megáll a szivünk. Senkinek nem ajánlom.


Legviccesebb éjszaka balcsi parton buliban, miközben álló kutyában hátulról dug a barátom, közben kb 2meterrol kukkolók és hessegeti el őket a kezével.


Legjobb, amikor totálra beb@szott én meg rámásztam és mindenféle rinyámat elengedve felszabadultan lovagoltam rajta és megvolt az első hüvelyi orgazmusom.


Legemlékezetesebb amikor úgy volt orgazmusunk hogy belém hatolt és annyira intenzív volt maga az érzés hogy nem mozogtunk. És elmentünk annyitól hogy bennem volt. Az vmi brutál sejtszintű összehangolódás volt.


35N

2023. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5. Hogy nem fáradt el az állkapcsod?!
2023. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

7#

Magam sem tudom. Azt tudni kell hogy rettentő jó csaj volt. Jó pncival. Meg igazi kihívás volt egy ponton túl😁

2023. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első párcserés élmény. :)
2023. nov. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Hány éves volt?
2023. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!