Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hülyeség de sokszor már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülyeség de sokszor már várom mikor mehetek legközelebb a nőgyógyászomhoz mert valamiért vonzódok hozzá és nem tudom miért... 19 éves vagyok ő meg tuti több már mint 40 szóval simán az apám lehetne Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

#Vonzodokhozza
2023. okt. 30. 13:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek menjek el orvoshoz inkább? Ez beteges szerintem és már komolyan kezdek aggódni 😂

Eddig nem volt ez csak utóbbi időben vettem észre hogy feltűnően sokat gondolok rá..például múlthét szerdán voltam nála és azóta szinte minden nap eszembe jut..pedig teljesen normális velem amilyennek egy orvosnak lennie kell!

Nem értem mitől van ez akkor.

2023. okt. 30. 13:29
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy ha fizetsz neki, minden alkalommal akkor nagyon jól jár veled, hűséges betege vagy. :)


Viccet félretéve, én elfogadom ezt, érdekes, kissé bizarr dolog. Sajnos nem hiszem hogy komoly dolog lehetne belőle.


36F

2023. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fizetnem kell szinte minden alkalommal igen😂de már azt se bánom csak had menjek🤣nevetek saját magamon pedig ez komoly dolog nem kellene tudom mert ez nem normális
2023. okt. 30. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Igazából előfordulhat ilyen, én annak idején a főiskolai tanárnőmbe voltam fülig szerelmes. Sőt azóta se voltam annyira szerelmes..

2 es vagyok.


36F

2023. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez érdekes akkor lehet azért vonzódunk hozzájuk mert sokkal idősebbek és elérhetetlenek?

Sokszor van hogy jóval idősebb pasik tetszenek meg a fiatalokkal vagy a velem egykorúakkal nem is foglalkozok..lehet ez apakomplexus? Már gondoltam erre is :/

2023. okt. 30. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebből még nem vonnék le ilyen következtetést hogy apa komplexusod lenne.

Természetes hogy a határozott, érett magabiztos férfiak jobban tetszenek. Sok lány van ezzel így.

2 es 4 es voltam.


36F

2023. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Cicus! Nekem nem kell fizetned, szívesen megvizsgállak. Igaz, közben ki is nyallak, de utána azért remélem Te is honorálod egy jó szopással.
2023. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!