Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyik napról a másikra megvált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik napról a másikra megváltozhat valaki szexuális téren?

Figyelt kérdés

Párom és én több mint 2 éve vagyunk együtt nekem ő volt az első. Szexuálisan össze kellett szoknunk a mérete miatt de csak az elején volt probléma később nagyon is élveztem vele minden dolgot.

Viszont nemrég elkezdett durvulni és már már fájdalmas volt vele a szex és véreztem is.

Folyamatosan fojtogatott és közben elnézést kért miközben szexeltünk. Furcsán viselkedik ezen a téren mostanság.

Kérdeztem mi a baj mondja el, ha problèma van megbeszéljük de én ezt már nem élvezem és ez hosszútávon nem fog működni.

Azt mondta nincs gond csak újdonságot akart kipróbálni és sajnálja ha nekem nem tetszett és bocsánatot kér.

Szerintem viszont van valami vele.

Ilyen hirtelen megváltozhat valaki szexuális téren? Jó ötlet mostmár tényleg komolyabban leülnöm vele beszélni? Eddig is próbáltam de sajnos nem mondta el mi a baj.



2023. okt. 27. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, és közöld, hogy amíg fájdalmat okoz, nincs több sex. Mert nem normális h bármi oknál fogva többszörösen bánt téged.
2023. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

valahol latta aztan gondolta kiprobalja vagy eddig tartotta magaban es mar regota fantazial rola.


beszelj vele aztan az valszeg megoldja a dolgot

2023. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!