Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valamilyen oldal, lista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen oldal, lista ami 1-10 skálán a nőket pontozza a külső alapján?

Figyelt kérdés

Csak megszeretném nézni hogy manapság mi az átlagnak a " szép " a 6/10 , a 10/10 , az 1/10.

Csak hogy kb tudjam hogy mennyire vagyok csúnya.

Privatot nem kérek, képet nem küldök.


Tudom, a szépség relatív.

Mindenkinek más tetszik,de hátha van valami ami meghatározza hogy altanossagban ki és mi a csúnya

Kire mondható hogy csúnya nő?


2023. okt. 26. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van is ilyen, a vélemények torzítani fognak. Más a szép az instán nevelkedett tizenéveseknek, meg más a szép a magyaroknak, a nyugat-európaiaknak meg az ázsiaiaknak.
2023. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez eleve hülyeség, mert pl a szépségkirálynők nagy része akik ELVILEG a legszebbek nekem nem jönnek be..
2023. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2: Az a baj a szépségversenyekkel, hogy egy adott szépségideált keresnek bennük, ezért minden szépségkirálynő ugyanolyan természetellenesen, műanyag módon szép, butácska arcú próbababa lesz, mert a kontraszelekció őket hozza ki "szépnek". Sokkal jobbak a természetesebb, hétköznapibb arcú nők.
2023. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami az egyiknek jó az nem biztos, hogy a másiknak is.
2023. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!