Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Aki szereti az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki szereti az anális szexet nektek mi az izgalmas benne?

Figyelt kérdés
Nem túl kellemetlen?
2023. okt. 25. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Sose mertem betenni csajnak.

Mindig attól félek, hogy kulás lesz a farkam.

2023. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Nekem jó érzés.Szerintem ez fejben dőlt el,mert akkor is vágytam rá,amikor még nem csináltam.
2023. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Nekem érzékeny a végbél környéke, néha kifejezetten az a részem a "kívánós".

Mi rendes behatolást ritkán csinálunk, de az izgatás, ujjal, nyelvvel majdnem minden együttlét része.

Egyáltalán nem kellemetlen, hiszen akkor nem csinálnánk.


Ha kicsit nagy a hév, a lendület, ha nem vagyunk elég türelmesek, vagy más okból nem tudok ellazulni, akkor tud fájni, de akkor azonnal szólok, hogy állj, vagy vegyen vissza, esetleg húzza ki teljesen. De érezni is szokta, ha túlságosan szorítom, akkor lelassít.

2023. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Fizikailag teljesen más érzés, hiszen belül más pontokat és más szögben izgat ilyenkor a pénisz. A másik, ami még izgató benne, az pedig a tudat, hogy direkt nem úgy csináljuk, ahogy elvileg kellene, és mégis élvezzük mindketten.
2023. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!