Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik hogy jogosan szexlhete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy jogosan szexlhetek a párommal, vagy ez mindig bűn?

Figyelt kérdés

Vajon a neveltetésemben lenne az ok, vagy máshonnan származnak ezek a negatív gondolatok?

Szóval van egy fajta elakadásom a párkapcsolatok terén. Valamiért az van bennem hogy, minden amit megtennék a másiknak, az sehogy nem lehet hogy az a szex miatt legyen. Az rossz dolog, ha bármi is így alakul. Bármit is tegyek a másiknak, legyen az takarítás, vagy csak egy ölelés, az nem jó hogy ezek miatt én szexet is várnék a másiktól a kapcsolatban. No ezt nem úgy kell elképzelni, hogy felsöpörtem, tessék lecuppantani! Hiába nem így szánom a dolgokat, amit beleteszek egy párkapcsolatba. Belül mindig azt érzem, hogy rossz vagyok, mert nekem szex nélkűl is bele kéne tenni mindent egy párkapcsolatba. Úgy érzem nincs is jogom lefeküdni a másikkal, pedig ez természetes része kéne hogy legyen egy kapcsolatnak. Hisz ha két ember szereti egymást, akkor szoktak szexelni is. Persze ezt most kőnyű lesz félreértelmezni, és rávágni hogy “persze mert az rossz hogy szexet vársz a máiktól” de kérlek próbáljátok érteni amit mondtam.



#Jogos szex #Rossz dolog szexelni #Szexuálpszihologia
2023. okt. 25. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Próbáltam értelmezni ezt az irományt... Azt javaslom, hogy ne a szex foglalkoztasson amíg nem tanulsz meg értelmesen, érthetően fogalmazni (vagy járd ki az általános iskolát, mert ők is előrébb tartanak mint te).
2023. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt alig érthető, mit szeretnél pontosan közölni, másrészt egy kapcsolatban nem azért teszünk meg dolgokat mert cserébe várunk valamit. Ha pedig bűntudatod van a szextől, akkor old fel a traumáidat pszichológussal.
2023. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy mi a fene bajod van?


Értelmes szavak, értelmetlen kupacba összedobálva..

2023. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha, így érzed, akkor neked így kell tenni.
2023. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
" Hisz ha két ember szereti egymást, akkor szoktak szexelni is" Sajnos ezt cáfolnom kell. Az én párom szerelmes belém de évek óta nem szexelünk mert ő nem akar és én ezt férfiként tiszteletben tartom.
2023. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Azért ez inkább kivétel, mint a szabály.
2023. okt. 25. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
6. És egy nagyon szomorú dolog.
2023. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!