Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez hogy a nők egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy a nők egyes csoportjai imádják ha egy férfi birtokolja őket akár enyhén erőszakosan is a szexben,meg a másik női csoport ezt erőszaknak és zaklatasnak tartja ?

Figyelt kérdés

6 éve volt egy csajom együtt voltunk kb 2 hónapot meg nagyon fiatal volt én csináltam vele először szexuális dolgokat és a kapcsi utána is osszejartunk ilyesmit csinálni.

Majd 1 évig kb hetente vagy 2 hetente egyszer athivott akor is mikor volt már másik barátja is .


O azt mondta mindig hogy beszelgetni hív át de sose csak azt csináltuk mindig ramasztam amikor csak tudtam.


Aztán lett nekem egy másik korabeli barátnőm ez hosszú történet...

Párhuzamosan nem nagyon csináltam velük szóval első kapcsolatnak vége lett.


De aztan szetmentunk parommal már rég most újra rairtam erre az elote lévő barátnőmre először hezitalt írta hogy már 4 éve barátja van meg hogy én kb megeroszakoltam öt anno. (Pedig mindig ő hívott át anno szóval ez kamu)


De aztán kb 20 perc múlva már fel is hívott és látszott rajta hogy elege akarja ezt a dolgot újra amit anno fiatal korában újra dumálni kezdtünk.

most se öreg 20 éves úgy érzem sikerülhet vele újra ilyen titkos viszonyt kialakitani.elege olyan csaj aki imádja a rosszasagot látom rajta..


Az ilyen fajta csajok imádják ha uralják őket vagy nemtudom,erre izgulnak fel szerintem ha van egy domináns férfi velük.



2023. okt. 24. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Elcseszted a hashtagot! Te vagy- lennél a dom, ő semmiképp nem.domina.Amúgy ilyen a normális csaj, a kemény nőknek a betonozas való! ;-)
2023. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Jar a keksz.
2023. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerintem ez olyan lehet a nőknek mint nekem az hogy én meg arra gerjedek ha hatalmam van felettük vagy én mozgok .pl lovagoltatni egyáltalán nemtudok mert nem izgat fel vagy ha ok mozognak konkrétan zavaró.


Szerintem ezzek a nők is hasonló vágyakal élnek csak fordított felállásban.

2023. okt. 24. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyes csajok szubmisszívek, mások meg nem. Ez ennyi
2023. okt. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sub vagyok, számomra az a jó, ha irányítanak - a szexben. Nem "erőszakoskodnak" (megbeszélve természetesen oké), másoknak meg nem jön be egyáltalán.


Ez olyan, mint valaki a nagyobb péniszt, valaki a kisebbet szereti.

2023. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# van olyan aki a kicsi péniszt szereti ? Hát de azt nem is érzitek akor .
2023. okt. 25. 21:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6. Az ujjunkat is érezzük. S a kicsi pénisz nem mikró, lehet érezni. Minden hüvely más, ha vkinek pl rövidebb akkor hiába hosszú a farok, nem fér be, s ahog a pasi mégis mélyszájig dugdossa fájhat vagy ha vkinek extrán szűk puncija van, oda nem jó a vastag. Szóval vannak olyanok is
2023. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azért egy felnot nőbe 2 újvastagsagu pénisz csak belefer?

Nekem 18cm hosszú és olyan 3,5cm vastag kb

Csak belefer mindenkibe 😀


Amúgy aki ilyen betegesen szuk hogy pl csak 1 új fér bele az később hogy képes szülni?

Kifelé szerintem nehezebben jönnek a dolgok mint befelé.

2023. okt. 26. 09:47
 9/13 anonim ***** válasza:

8.


Vastagságra alapból igen befér, rosszra van akinek a 18 már hosszú lenne ha tejesen be akarnád tólni


Az megvan, hogy szülésnél van gátrepedés vagy a repedést elkerülve gátmetszés, hogy több hely legyen kijönni a babának? (S még úgy is egy kín szenvedés)


Illetve, ha vki már tényleg olyan fajta vaginalizmusa van, az egészségügyi okból nem szülhet hüvelyi úton

2023. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező, az eredeti kérdéstől már a hatodik kommentjében teljesen másfelé "tévedt" el. :D
2023. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!