Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fogja valaki szeretni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fogja valaki szeretni az anális szexet, nőként ?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
A női ivar szerveidre onnan hogy megkúpolnak is lehet hatást gyakorolni. A nyomást, ingerlést részben vagy valamennyire át lehet érezni.
2023. okt. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

A legelső dolog, hogy bizalom kell a partner felé, és az, hogy tudjam, hogy ő odafigyel rám.


Nekem csak akkor élvezetes, ha közben a puncim/csiklóm is izgatva van, de ez már lehet, hogy nem mindenkinél van így.

2023. okt. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Ha velem csinálják, akkor egy igazi élmény lesz a lányok számára. 36F
2023. okt. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha kivancsi, nyitott az új dolgokra, es megfelelő pasival teszi mindezt.
2023. okt. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Akit mentálisan izgat csak és kizárólag az.
2023. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az 5-ös, csakis mentális dolog van mögötte. Mint azon férfi, aki élvezi azt ha prosztatamasszázst kap, míg van akinél, mint nálam is, ez tabu. Mentálisan engem eltaszít és nem gondolom, hogy normális. Ha élvezni akarok, akkor kiverem ha nincs rá partner, de nem dugdosok a seggembe semmit, hogy hátulról indítsam be... viszont én nagyon szeretem a lányoknak análba csinálni, tehát nálam az előny ha egy lány ezt szereti és nyitott rá. Egyrészt nagyon szűk a segglyuk, másrészt nagyobbat élvezek benne mint punciba és nem kell védekezni sem, ha állandó rá a partner. Alkalmiban ha nem ismerek valakit, akkor gumival dugom a seggébe inkább, sose tudni nincs-e valami baja.
2023. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!