Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok is vissza szokták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok is vissza szokták tartani az orgazmust az aktus közben, ha hamar jönne, hogy ne túl korán élvezzenek el a partnerüktől? Vagy örülnek hogyha egyáltalán meglátogatja őket az "orgazmus tündér" szex közben?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Olyan van, hogy exem kérte hogy előbb én menjek el, mert ha ő is elmegy, akkor a szexnek vége… Amúgy nem hiszem hogy a nőknek nagyon szenvedni kéne azzal, hogy ők visszatartsák. Szerintem megélhetik akkor amikor jön. És tapasztalataim szerint rohadtul nem ritka jelenség. Olyan van hogy a sebességet szokás befolyásolni, de ezt nem nevezném visszatartásnak. 30/F
2023. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért kellene visszatartani???
2023. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Tehát a kérdés magyarul, hogy vannak-e mindent egy lapra feltevő nők. 🤣
2023. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
2: Gondolom valami olyan kifacsart ok miatt mint a férfiaknál a merevedés és hogy “tovább bírják”. Gondolom a kérdező még nem látott nőt, és női orgazmusok egész sorozatát, tárházát. #1
2023. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4. Ez a gondolom forma pasi nem lehet valami nagy faszi az ágyban ha csak a gondolataira kell hagyatkoznia :D


Nyilván minden nője amint bedugta neki, rögtön multiorgazmusok sorozatát élte meg, vagy csak ezt játszották el neki... ő meg bevette :D

2023. okt. 21. 23:11
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
5: Nekem legalább vannak gondolataim is. Megnyugtatlak. Nem azonnal ahogy bedugtam. Néhányszor el kellett forgatnom is a kulcsot. Jobbra is balra is. Kihúzni, és újra betenni. Sokszor betenni. 😅 Arra is figyelve hogy milyen gyorsan. És az ütemekre. Arra hogy jól foroghasson. Néha köpni is kellett. És megdörzsölni. Minden esetre valahogy a zár akár hogy is a földre hull. 😏
2023. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Hogy legyen egy hasznos válasz is:


Sajnos igen, el kell húznom az orgazmust. Szülés óta rettentő hamar el tudnék élvezni, de csak 1x! Utána már nem az igazi a szex. Jó lenne a sorozatos, vagy többszöri orgazmus, de nekem nem megy.


Szexelni meg szeretek, nem csak az orgazmus elérése a cél. Így igen, sokszor meg kell állni, elterelni a gondolataimat..


35N

2023. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem szoktam visszatartani, mert nálam az nem okoz nagyobb élvezetet. Sőt lehet hogy úgy később nem is tudok már elélvezni, ha húzom. A férfiaknak nem jelent szerintem gondot, ha hamarabb jut a végére a nő.
2023. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy a 7es írja. Vannak nők, akik egy orgazmusra képesek csak és utána nem tudják már tovább elvezni. Minden ember más. Van no, akinek egy és vége, és van no, aki képes 2-3 orgazmust megelni egy sex után. Volt már ilyen és olyan tapasztalatom is. Azok a nők, akik egy után vége, azoknál ha igen hamar jön, igen, előfordul, hogy szól vagy maga késlelteti, h meg nem akar elmenni, mert szeretne még érezni a sexet. Volt olyanom is ( ő is 1 orgazmusos volt) hogy azért húzta, hogy egyszerre menjünk el, mert nekem még kellett egy kis idő.

Úgy hogy ez ember függő. Tudod, nem vagyunk egyformák. A nők se azok.

2023. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Sem egy nő,sem egy férfi nem tudja visszatartani az orgazmusat!Ha már beindul a folyamat,akkor már nincs megállás!
2023. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!