Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 eves ferfi vagyok es nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 eves ferfi vagyok es nem ertem miert izgat fel eszmeletlenul az egy nobe ha combja es vadlija eros,formas,izmos?! es ha jo dominansak.Szeretem ha labaikkal elkapjak a derekam,nyakam barmim es szorongatnak sexkozbe,sexiznek izmoslabaikkal.

Figyelt kérdés

#lábfétis #Izmos női láb #Dominánas nő #Izmos női vádli #Erős,izmos női comb
2023. okt. 21. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem is szexik az izmos vádlik.. a fojtogatást nem szeretem.. de a szexi combok, vádlik az esetem. csak látványra..
2023. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sex, 🙈
2023. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Szépen tudsz magyarul írni!

Egybe fosva mindent , ékezet nélkül.

2023. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kancácska ***** válasza:
100%
:)
2023. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

ez teljesen kira sztem. Én azt nem fogom föl akinek a hájas nagy seggg jön be. van több ilyen haverom.. konkrétann a zsírpárnát szeretik és 40 es milfeket. na az nekem magas! :D just.. why??? ellenben a feszes combok..hát az kinek nem szexi most komolyan.

gyúrjatok csajok többet.. elég a szinten tartás :)

2023. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De furcsa, én is pont 30 vagyok, de engem a Lendvai Ildikó látványa izgat fel
2023. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nővéremnek volt jó izmos combja és vádlija, azóta tetszik ez más nőkben is.
2023. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!