Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban ti hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ti hányszor maszturbáltok?

Figyelt kérdés

Én napi 2-3x is akár. A barátnőm soha.


Az előző párkapcsolatomban napi 1x elég volt. De a barátnőmnek is napi 1 masztira szüksége volt.


Férfi és nő válaszokra is kíváncsi vagyok.


2023. okt. 21. 02:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20: Azon kívül remélem sok szex van.
aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Heti 1 alkalommal, amíg benne voltam a párkapcsolatomban. Több, mint 17 évig voltunk együtt. Most, hogy szingli lettem, már nem csak heti 1x.

:D

Addig nincs baj, amig csak "magadat" kívánod meg, egyszerűen máshol áll a libidótok, nem lehet mindenkinek egyforma szintűnek lennie. A gond ott kezdődhet, amikor a szomszéd csajszira, vagy a csajod nővérére vered ki. Persze ez lelki ismereti kérdés. De ha csak annyi a sztori, hogy többször kívánod a szexet, de mást akarsz, addig ne legyen lelki furkád. :)

aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Bocsi, arról nem volt szó, hogy nem lehet javítani, ha elírok valamit. Így helyes, amit előbb írtam, kimaradt egy apró fontos szó az előző hozzászólásomból a végén:


Heti 1 alkalommal, amíg benne voltam a párkapcsolatomban. Több, mint 17 évig voltunk együtt. Most, hogy szingli lettem, már nem csak heti 1x. :D

Addig nincs baj, amig csak "magadat" kívánod meg, egyszerűen máshol áll a libidótok, nem lehet mindenkinek egyforma szintűnek lennie. A gond ott kezdődhet, amikor a szomszéd csajszira, vagy a csajod nővérére vered ki. Persze ez lelki ismereti kérdés. De ha csak annyi a sztori, hogy többször kívánod a szexet, de más valakit NEM akarsz, addig ne legyen lelki furkád. :)

42N

aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!