Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban ti hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ti hányszor maszturbáltok?

Figyelt kérdés

Én napi 2-3x is akár. A barátnőm soha.


Az előző párkapcsolatomban napi 1x elég volt. De a barátnőmnek is napi 1 masztira szüksége volt.


Férfi és nő válaszokra is kíváncsi vagyok.


2023. okt. 21. 02:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
Nőként havi egy vagy 8, esetleg 3 havi 7. Unalmasm qrvára. A férjem? Honnam tudjam. Napi het, havai valami. Akármi. Minek kédezel ilyet kédező? A napi fürdés izgisebb téma lenne 😁 Itt ebben arc nélkülnis azt ir ami lehet nem is fedi a valóságot.
jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szex nagyon ritkán van ,így naponta. 44F
máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szinte naponta
jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33f szinte mindennap mert én reggel is kívánom mikor ő aludna
júl. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Heti 1x mindig, de ritkább esetben heti 2-3 szex mellett majdnem minden nap kiverem, de ha sok a dolgom 2-3 naponta. Pedig szuper a kapcsolat és a szex ettől függetlenül csak 2 kicsi gyerek mellett segítség nélkül nehéz. De például napok óta haragszik rám, tegnap meg kérte, hogy dugjam seggbe, de ugyan úgy haragszik csak egyszerűen rájött.
júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Heti 1-2x biztosan.
júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Hetente 2-3x. De annak is szex lesz a vége, mert neki "műsorozok". Az hogy ő mennyit azt nem tudom, de ő is szokott úgy kezdeményezni, hogy elkezdi előttem verni. Általában simogatással csókokkal keltjük a másikat, aminek szintén szex lesz a vége.
júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

13-20 év között napi 3-4.

20-40 között napi 1-2.

40 felett heti 3-4.

(rendes szex heti 3-4 de havi 2-3 esetben napi 2-3)

Ez nem teljesítmény és érdem, hanem így működik a prosztata és az idegrendszer.

júl. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Napi szinten kiverem magamnak jól esik általában reggel így kicsit jóban indul a napom.
júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Havi 1× a havim alatt mikor nincs szex.

29N

aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!