Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy minden csajt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy minden csajt aki tetszik fel tudjak szedni? 25/F

Figyelt kérdés
Régen nem voltam nővel és már más nem is érdekel csak ez, annyira ki vagyok éhezve hogy már minden bajom van fizikailag. Minden órában másik csajjal akarom csinálni. Segítsetek mert nagyon kétségbeejtő helyzet, esetleg valami bevált libidócsökkentő tipp? Megőrjítenek a magyar lányok szépsége, szerintem itt vannak a legcsodásabb teremtések a Földön.

2023. okt. 20. 17:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ilyen nagy libidóval mint az enyém, nem bírná a pénztárcám:D

Persze vannak hasonló lányok, volt akivel 1 nap 4szer is dugtunk, de nehéz egymásra találni. Jelenleg már 1 éve nem sikerült

2023. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
11: Jah, ismerős story a libidóbal. Nekem a pénztárcám még bírná is, de nem vásárolok szexuális szolgáltatást. Nem támogatom a húspiac jelleget, és nők lealacsonyítását a prostitúció által. Szóval amolyan morális okokból nem élek a lehetőséggel. Amit én keresek az pénzért nem kapható.
2023. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Legyél Brad Pitt
2023. okt. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Verd ki, hogy föl ne robbanj! Aztán ahogy írták, keress k.a sok pénzt! Aztán tanulj meg helyesen írni/szépen beszélni, a jó duma sokat számít a csajoknál. Aztán rajta!
2023. okt. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Legyél Cillian Murphy :)
2023. okt. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Vagy Murphyan Cili! :D
2023. okt. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16. Sírok.. 🤣
2023. okt. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Cilli
2023. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!