Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy minden csajt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy minden csajt aki tetszik fel tudjak szedni? 25/F

Figyelt kérdés
Régen nem voltam nővel és már más nem is érdekel csak ez, annyira ki vagyok éhezve hogy már minden bajom van fizikailag. Minden órában másik csajjal akarom csinálni. Segítsetek mert nagyon kétségbeejtő helyzet, esetleg valami bevált libidócsökkentő tipp? Megőrjítenek a magyar lányok szépsége, szerintem itt vannak a legcsodásabb teremtések a Földön.

2023. okt. 20. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress pénzt, k@rva sok pénzt.....
2023. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valami azonnalit, valami megvalósíthatóbbat? Mire megvalósítanám a gazdagságot addigra felrobbanok.
2023. okt. 20. 17:23
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Le kell mosnod magadról a kiéhezettség szagát. Először menj el prostihoz és elégülj ki. Aztán kezd újjáépíteni magad mint ember. A nők messziről elkerülik a kiéhezett férfiakat. Egyszerűen taszító ilyenkor a viselkedésük.
2023. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat a 3. kommentelőnek!
2023. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Prosti, ő azonnal segít
2023. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

A következőket szerezed meg a sorrend m1:

- saját kocsi

- jó fizető munkahely

- saját lakás lehetőleg Budapesten

- gyúrdki magad

- legyen stílusod

Ezek után végi dughatod az életed.

2023. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
6-os, azt kihagytad hogy legyen magas!
2023. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

#3

Őszintén nem tudom hogy működnek mások.

Én már 2 órával később újra kanos lennék!

Ezért nem is megyek prostihoz. Nekem 1 szex nem szex

2023. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
8: És két óra múlva nem lehet újra levarni valakit? Azt mondzam hogy elégüljön ki. Ha ehhez nyolc prostit kell elfogyasztani hát akkor nyolcat. A lényeg, hogy tisztuljon ki a feje. Még ha ez is csak átmenetileg. Rád is férne egy olyan nő aki így kifacsar, hogy utána mozogni sem lenne kedved. Van ilyen is, és nem feltétlen kell prostinak sem lennie.
2023. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
És miből gondolod, hogy ez kölcsönös lenne? Szerinte te is tetszel azoknak a nőknek akik neked bejönnek?
2023. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!