Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnánk fájdalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk fájdalom mentesen szexelni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szex közben gyakran megesik, hogy fájdalomra hivatkozva elkezd sírni s ilyenkor félbe kell szakítani az egészet, de ötletem sincs, hogy mitől lehet, pedig próbálom a lehető legjobban oda figyelve végezni a dolgom.

2023. okt. 20. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Mekkorád van bro?! 😆
2023. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Először is nem mindegy milye fáj, vagy mit érez amitől elkezd sírni. Ha nem mondja el, akkor segíteni sem tudsz rajta.
2023. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nálam kutyában volt ez, így rövid idő után soha nem csináltuk kutyában
2023. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. Hát most nem mondanám hatalmasnak, olyan 17-18 lehet de nem hiszem, hogy ez lenne a problema

2.Annyit mondott, hogy nyomó jellegű a fájdalma.

3. Nemtudom, megpróbálom akkor nem kutyában

4. Erre nemtudok mit válaszolni :D

2023. okt. 20. 13:51
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem nyomd neki tövig, és úgy próbáljátok, vagy próbálja ki kis méretű vibrátorral, hogy azzal milyen.
2023. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
keress ra a vaginizmus nevu betegsegre
2023. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Páromé 19 centi. Szültem is, fiatal sem vagyok már. De ha kutyába csináljuk nekem is fáj. Sőt néha ha felül van akkor is. Szóval óvatosnak kell lennie, hogy ne legyen fájdalom.
2023. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem 2 páromnak fájt kutyában a másik 2 nek nem.


Amúgy a mostani párom 2cm magasabb (mármint a lány) és neki egyáltalán nem fáj kutyában.


A másik kettőnél olyan érzésem volt mintha vissza hajlana kicsit a farkam ahogy tövig ment. 17cm van nekem amúgy.


Nem tudom miért lehet, volt aki vérzett is pedig nyálas volt és nedves rendesen...

2023. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor ma este más pózban megpróbáljuk újra, hátha most nem lesz gond
2023. okt. 20. 15:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évekig volt kellemetlen fájdalmas a szex de. Azért nem annyira h sírva fakadjak

Nekem van egy anatómiai rendellenességem ami miatt meg kellett találnom azt a pózt amivel jó

Bár sok múlott a partnered is

Lehet nem ártana élménnyé nőgyógyászhoz neki

2023. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!