Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas 45+os férfiak, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas 45+os férfiak, mit szólnátok ha kiderülne, hogy egy környezetetekben lévő fiatalabb nő odáig van értetek és szívesen eltötletne veletek pár órát?

Figyelt kérdés
Nem kapcsolatra kell gondolni, csak nagyon megkívánt titeket, de kezdeményezni nem fog, mert nem akar kikezdeni egy házas emberrel.

2023. okt. 19. 21:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
Semmi akadálya
2023. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Eltölteném vele azt a pár órát.
2023. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez kizárt. Ebben a korban már csak a pénz miat másznak rá az emberre. Én meg nem vagyok Mészáros Lölö. Amior fiatal, és szép voltam, nem kellettem senkinek, akkor most miért hinném el, hogy ez nem kamu? Talán valaki, aki így akar kifosztani?
2023. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Sok mindentől függ. Nagyon sok szexmentes házasság, kapcsolat van ebben a korban. Akkor ez nagyon megtisztelő.
2023. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
Érdekelne!
2023. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Megdugnám ott helyben.
2023. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon nem érdekelne, mivel házas vagyok. Nemèr meg ennyit egy alkalom sem.

Vállalom a lepontozást, de egy jól működő kapcsolatba nem fèr bele. Egy rosszba meg már úgyis mindegy.

2023. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok házas ezért örülnék neki!
2023. nov. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%
Én a másik oldalon állok pont. Van egy negyvenes, nős, gyerekes pasi akihez nagyon vonzódom. Tudom hogy rossz a kapcsolatuk, tetszem is neki nagyon, de nem akarja megcsalni a feleségét. Ezt tiszteletben tartom és nem hozom nehéz helyzete.
2023. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
Először keményebben megpipáztatnám, és ha bírja a mélytorkost, később rávezetném az análra. Rendesen megküldeném, és a hajára élveznék.
febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!