Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fitymafékem egy kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fitymafékem egy kicsit rövid, érdemes lenne megműttetnem?

Figyelt kérdés

17 éves koromban az urológus azt mondta, hogy picit rövidnek tartja a fitymafékem és ha ez később gondot okoz, akkor menjek vissza.

Már eltelt 25 év, de nem vettem észre semmilyen gondot, gyerekeim vannak, a szex jó. viszont mindig is "zavart", hogy nem jön teljesen hátra.

azt olvastam, hogy a makk hátsó része így nem kap maximális stimulációt és javíthat a szexuális együttlétek minőségén.

Szerintem nem vészes a probléma, ha hátrahúzom, hátrajön szinte teljesen, az utolsó 10-15mm az, ahol "nem marad úgy", előrehúzódik.


Érdemes ezzel foglalkozni? van aki megcsináltatta és jobb lett?


kb ilyen, mint ezen a kepen, talan picit meg jobban hatrajon a

(a kep a netrol van)

[link]


2023. okt. 16. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Eddig szar volt most mar ne csinaltasd meg
2023. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldöntened, felnőtt férfi vagy. Én azért konzultálnék még egy másik urulógussal is.

Nekem így kép alapján furi, sokkal jobban hátrébb kéne menjen álló faroknál, fityma hossz függő is, de normál féknél is a makk pereme mögött kéne lennie. Ha pedig rövid a fityma, de nem rövid a fék, merevedésnél hasonló egy körülmetélt péniszhez, mert 2-3 centit is távolabb menne a makk árkától. Nekem az a véleményem hogy egészségesebb ha jobban hátramegy, mert jobban szellőzik, könnyebb takarítani, nem túrósodik. Elnézést a kifejezésért.

2023. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 beszeltem nemreg egy masikkal is, o is annyit mondott, hogy hatareset. szerinte ha nem okoz problemat, marpedig nem okoz, akkor o nem vagna.

a kephez kepest nemileg hatrebb jon, ahogy irtad: kb a makk arkaig kenyelmesen, ott kezdi el huzodni.

halistennek a higieniaval nincs gond.

2023. okt. 16. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha minden ok, akkor hagyd.

Igazából a legfontosabb hogy szex közben ne legyen kényelmetlen, hogy akad esetleg vagy ilyesmi.

2023. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a bajom. A doki nekem azt mondta, hogy konkrétan körülmetélést csinálna, nem fitymafék átvágást, én meg azt mondtam, hogy ha 30 évig jó volt így, akkor ezután is jó lesz. Aztán nemrég a feleségem kicsit figyelmetlen és durvább volt a kelleténél, és szerintem a fogával egyszerűen "átvágta". Azt hittem megőrülök a fájdalomtól, pár napig hátra se bírtam húzni és a pisilés is fájt. Az a kis bőrdarabka meg egyszerűen eltűnt onnan. Viszont ezen kívül semmi se változott, nem feszül ott a makkom tövében, de nem is tudom a bőrt jobban hátrahúzni. Szóval szerintem ezért javasolta nekem a doki a körülmetélést, mert az átvágással szinte semmi se változott.
2023. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Vissza jöttem beszámolni, mert azóta megcsináltattam a frenulotomiát. Szóval a szakadás után még töb kisebb sérülés is történt, úgyhogy megelégeltem, és megint elmentem urológushoz. Most azt mondták, hogy körülmetélni nem kell, de rosszul tapadt vissza ezért meg kell műteni. A műtét után abból a szögből nézve, ahonnan az áttalad linkelt fotó is készült, lényegében semmi változás se látszik. A hátra húzott fityma ugyan úgy a makk alatt van, csak mostmár a túloldalt, a fék helyén nem feszül, tehát sokkal jobb érzés hátra húzni. Még nem teljes a gyógyulás, úgyhogy szexelni még nem próbáltam, de már most látszik, hogy megérte megcsináltatni.
ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os koszi a beszamolot!

kivancsi vagyok akkor mukodes kozben erzel-e valtozast

en azota se foglalkoztam az uggyel :/

ápr. 18. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!