Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakorin miért az az alap,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorin miért az az alap, hogy egy nőnek legalább 5-10szer el kell élveznie?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 13:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
#10 Mit lehet tenni a reszelésen kívül? Ezzel jönnek mindig a nők, de soha nem tudnak konkrétumot mondani. Mást nem lehet csak reszelni.
2023. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
#8ra a válasz igen egyszerű: mindenről hazudnak.
2023. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
72%

11

Konkétum: figyeled a nőt, milyen szögben milyem nélyen, mennyire erősen, gyoran vagy lassan. Figyelet a reakciókat, az érzelmi hullámzást, annak megfelelően folyamatosan változtatod.

2023. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

De attól még reszelés marad a gyorsaságtól függetlenül? Vagy nektek it jelent a reszelés?

Milyen mélyen? Ez maximum egy nagy méretnél számít, ahol bizonyos pózokban gond lehet a hossz. De ehhez elég nagy méret kell. Az én 17 centimmel, ami 2-3centivel átlag feletti, még nem volt gondja senkinek, semmilyen pózban.

2023. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert eleve csak olyanok regisztrálhatnak, akik legalább 5-ször élveznek. Én szoktam ellenőrizni, hogy tényleg ugy van-e. Hát elég strapás meló.
2023. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%

14. Egyébként te szexeltél már?

Tudod, van előjáték és fel kell készíteni a nőt a behatolásra. Na ez az, amikor nem csak reszel

valaki.


De amiket 13 ír, mind nagyon nagyon jó.



Nekem az átlag 1-2 orgazmus, egyébként a rekord 3. Hüvelyi régen volt, de azt mondják az is csikló mivel a csikló belül folytatódik, amikor egy nő felizgul akkor a pecek viszont kívül teljesen látható.

2023. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
20%

Bírom ezeket a nő elvárásokat szex közben: a férfi legyen romantikus, kell sok előjáték, ne egyből a puncihoz nyúljon, törődjön a lelkemmel is, nyaljon jól, legyen hosszú az előjáték, aztán mikor végre oda jutunk, hogy beteszem, akkor is végig figyeljek a pózra, a mélységre, ne legyek se túl heves, de lassú se, figyeljem a reakciókat és a “hullámázást”, miért, mi vagy te, tenger? Ehhez mind dinamikusan alkalmazkodjak, és aztán talán-talán, ha közben magukhoz nyúlnak akkor el is mennek.

A csajok meg eközben mire figyelnek szex közben? Magukra, hogy tudják élvezni..

Remélem érzitek ezt a nagyon nagy fokú kettős mércét, amiket elvártok egy “sima” szexnél is. Szerencsére vannak csajok, aki pusztán csak élvezik, és kész, nem kell közben egy egész szimfonikus zenekart összehangolnom és levezényelnem, hogy happy finish legyen neki is.

2023. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
5%

6-os vagyok


Köszönöm a lepontozást, legalább látom a sok férfi mennyire nem tudja elviselni hogy van aki nem 5 perces és bírja ha a párja lovagolja ahogy csak akarja és nem eldurran ha rodeózni szeretne :)


Amúgy itt a GYK-n sok hülyeséget írnak az emberek, akár méret szemponjából akár teljesítmény terén (ezért lettem lepontozva gondolom), szóval osszad el kettővel. De nem kell egy nőnek sok orgazmus. Én barátnőmmel mindig váltom a pozit, hol én hol ő dolgozik. Nekem csak az számít ő is élvezzen el legalább 1x.

2023. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%
17. Te szűz vagy, igaz-e? :D
2023. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%
19 dehogy vagyok, csak kissé kiakasztott a 13-as csaj válasza. Persze, oda kell figyelni szex közben a másikra, de azért nem kell ennyire túltolni, hogy hullámok, rezgések, meg minden mozdulatán azt lessem, vajon élvezi, vagy sem. Azt rögtön lehet tudni aktus alatt, mert ami nem jó, azt hamar jelezni szokták. Nyilván eléggé kisarkítottam a dolgot, hogy mások is észrevegyék ezt a különbséget. Mert azért van egy férfi és egy női elvárás között szex előtt.
2023. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!