Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nagyfarkú fiú miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyfarkú fiú miért szégyenlős a többi fiú/férfi előtt a zuhanyzóban?

Figyelt kérdés

Tegnap egy fürdőhelyen voltunk. Ismerősöm 16 éves fia az istenért sem akart megvállni a fürdőgatyájától a férfi zuhanyzóban. Végül az apja ráförmedt, hogy ne legyen már ennyire szégyenlős, hisz mindenki meztelen. Gondoltam, biztos kicsi neki, de mikor félszegen levette a gatyát kiderült,hogy éppen az ellenkezője a helyzet. Méretes húspöcse van, kb.15centis lógva. Voltunk vagy 30-an bent, neki volt a legnagyobb, mégis majdnem elbőgte magát szegény srác.

Egyszerűen felfoghatatlan számomra.


2023. okt. 15. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Más meg örülne neki ha ekkorra lenne -.- (nem vagyok fiú )
2023. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Pucér fürdőzés apucival? De szép. Álmodtad?
2023. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is szégyeltem ilyen idős koromban, mert sokan odanéztek és volt aki meg is jegyezte hogy merevedik a farkam és itt nem illik... nekem is lankadtan 15-16cm a péniszem, de azóta már nem érdekel ki mit gondol
2023. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Te alapból ilyen ostoba vagy? Esetleg nem tudsz olvasni? Legalább maradnál csendben, de nem, jössz trollkodni te gyógyegér.
2023. okt. 15. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Te vagy a troll kisgyerek. Miért nem mész inkább homokozni?
2023. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 16 centi lankadtan. Vagy 18 éves koromig nagyon szégyenlős voltam. Pedig tudtam, hogy bőven átlag feletti méretem van lankadtan és állva is. Nekem a focizás segített. Meccsek után csak nem akartam büdösen hazamenni.
2023. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Gyerek .

16 éves mit vártál hogy egy kamasz majd felnőtt férfiak közt feszít


Ez olyan mint nálunk lányoknál a mell


Én szégyeltem hogy nagy cici volt már 12-14 évesen és a 8-9.es csajok meg beszoltak összesúgtak a hátammögött..

2023. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem szereti hogy a homokosok nézzék!

Te is mit nézed és még képes vagy szóvá is teszed!

2023. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is nagy lankadtan

Olyan 14 centi

16 évesen sose volt gond tesi vagy edzés után csapattársak vagy osztálytársak előtt zuhanyozni de az uszodában én is utáltam mert baromi rossz 16 évesen ha a 40-50 -60 éves bácsikák bámulnak végig

2023. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!