Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek tetszik ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik ha a pasinak teljesen szőrös a nemiszerve?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2023. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem!

N

2023. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

A golyóit azért szőrtelenítse, plusz vágja vissza a szőrt, különben nem szopom le.


Egyszer egy barátomat úgy szoktattam rá a borotválásra, hogy megígértem neki, hogy jó, akkor most vagy lenyírod, és akkor talán még popsiba is engedem, vagy nem nyírod le, de akkor punciba se. Belement.


Úgyhogy borotváld, attól mert én engedtem a volt barátomnak bizonyos dolgokat cserébe, ez biztosan ritka, és nem valószínű, hogy a jelenlegi, vagy a jövőbeni barátnőd ebbe belemegy. Én belementem, mert nekem fontos volt a borotvált, és ezért hajlandó voltam bevállalni egyéb dolgot, igaz nem sokszor. De te ne szórakozz ezzel.

2023. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem úgy jó ahogy neki is.

Vagyis ha ő borotválva szereti akkor nekem úgy jó, ha szőrösen akkor meg az is okés.

Láttam már nagyon szöröset is de izgató volt, mert a "tulajdonosa" is nagyon vonzott.

2023. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
#3 hát, akkor jobb nem borotválni különben nem lesz anál :D
2023. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
A feje legyen kopasz, ne a farka 😊
2023. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Speciel szőrös van, már jópár partnerem mondta jobb lenne ha trimmelném, de így is megtörtént "minden". Nem ezen múlik, hogy bejössz-e egy csajnak vagy sem.
2023. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Nem kell teljesen csupasznak se lenni, de legalább nyírja rövidre.
2023. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Legalább nyírd rövidre
2023. okt. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Enyém teljesen szőrös (nyilván a tövénél, maga a farkam nem), sosem volt gond miatta, sőt a jelenlegi barátnőm így imádja. A golyóimról néha leszedem meg a hosszából néha visszavágok de ennyi.
2023. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!