Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor van ovulláció? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van ovulláció? Ha pozitív az ovu teszt vagy utánna,amikor tojásos nyák van?

Figyelt kérdés

Tegnap 18.ciklusnapon volt pozitív az ovu tesztem,ma reggel pedig kis tojásfehérjés nyákom volt. Melyik nap az "igazi"? Leirasban ugy olvastam,hogy ha pozitív rá 24-36 órára.

Viszont eddig ahogy néztem amikor pozitiv volt mindig rákövetkező 14napban megis jött...ha pl 14.nap volt pozi,27napra jött,ha 15 akkor 28. Most valószínű 31-33napos ciklusom lesz,csak érdekelne,hogy ha megemelkedik a hormon,utánna reped a tüsző? Mert ma már negatív a teszt!


2023. okt. 14. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Tükör tojásos vagy rántott?
2023. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tojásfehérje nyák jelzi

Mikor erős pozitív a teszt még aznap vagy másnap legyetek együtt.

2023. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!