Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ilyen külsejű barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen külsejű barátnőm 13 cm-es pénisszel?

Figyelt kérdés

Egy alkalomra akár? Vagy hosszabb távra is?


Ne kamuzzatok, mert ha nem lehet nem fogok csajozni soha életembe. Inkább veszek magamnak dolgokat, amiket szeretek.


Vastagsága a farkamnak 3.5 cm.


A csaj pedig Instagramon: oliviacastaxx



2023. okt. 14. 10:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

#9

Persze majd ilyen csajtól még azt is el akarod várni hogy főzögessen?

Felőlem ilyen kinézettel még elmebeteg is lehet

2023. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10- es hááát.. nem! kétlem.
2023. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%
11-es hát az ilyen mentalitás miatt léteznek ilyen nők :/ hogy vannak sugar daddyk.. meg " tökmind1 csak legyen nagy melle" féle pasik.
2023. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem van esélyed. Kérdés, mekkora.
2023. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen normális (talán átlagosnál kicsit nagyobb) farkam van, de ilyen csajom nekem sem lesz soha az életben. Mondjuk szerintem barátnőnek egy olyan csaj, akinek fontosabb az insta mint a való élet, elviselhetetlen lehet.
2023. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

fúú

össz vissz 1 féle videó van neten róla.. ahol a lábát mozgatja és az is full retusált lábnak tűnik :D najo.. őőő valakik beveszik ezt sztem ez egy AI generated "robot" csaj.. és 1 fickó keres ezzel pénzt.. ilyen AI modellfotók.

simán el tudom ma már képzeli..

szó szerint semmi nincs róla.. semmi kirándulás.. címlap.. interjú.. semmi. csakis ezek a bambulós fotók.

eenyhén gyanús.. az emberek eldöntik manapság mit hisznek. én azt hiszem ful kamu :)

de ha igaz elég sivár és rabszolga élete lehet a csajnak :/

egy lány aki kirándul főz.. mégha instaceleb is.. mérne töltene fel magáról olyan fotókat is? meg barátjairól? :D

csak ő van az összes fotón ember és ugyanazzal az arc kifejezéssel.

2023. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

16-os.


Nem kamu. Rég óta követem. Afrikában is járt fotózkodni niggákkal.


Nem várom el, hogy tudjon főzni, kapálni, stb. Semmit sem kell tudnia egy csajnak, csak kb így nézzen ki. Én is sokkal szebb vagyok, mint a pasik többsége. Farkam kicsi az nem minden.

2023. okt. 14. 12:16
 18/25 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek viszont ennyire nincs esélyem. Akkor nem is kell csaj soha az életben és majd vásárolok magamnak, amik boldoggá tesznek. Pl szexbabát.
2023. okt. 14. 12:21
 19/25 anonim ***** válasza:
Az nem fog megcsalni soha.
2023. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Bármely instacelebről azt képzelni, hogy hétköznapi halandóval összejönne, szerintem hatalmas naivság. Ezek más ligában fociznak, csak fullgazdag, tökéletes testű és szép pasik jönnek náluk szóba.

De van ennél rosszabb hírem is. Ha egy lány nem instaceleb, de így néz ki, az se fog átlagos jövedelmű és kinézetű pasival járni még Szegeden se. Tessék megérteni, hogy ez a kategória a komplett életét, jövőjét, mindenkori megélhetését teszi fel a kinézetére. A farokméret sokadlagos.

2023. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!