Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anális szex a szigmabelet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szex a szigmabelet is igénybe veszi a végbélen át? 18 centis pénisz már a szigmabélben köt ki?

Figyelt kérdés
A végbél ugyebár 5-10 cm-es szakasz a vastagbél végén, amit a szigmabél választ el, ami egy szűk bélszakasz szintén izomgyűrűvel ellátva. Egy popsi szex során egy 18-20 centis péniszt ha tövig dugják az már behatol a szigmabél kanyarutálatába is? Mennyire fájhat vagy lehet ez veszélyes? Kiszakadhat a bél?

2023. okt. 13. 09:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na igen és most azon gondolkodtam, hogy hány lánynak kúrta szét úgy tényleg a végbelét és szigmabelét. Mert kímélni nem kímélte őket, és azért ők is emberből vannak. Lehet volt lány, akit utána össze kellett varrni :/
2023. okt. 13. 11:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát a Rocco pusztítójától nincs kizárva. Meg ő nem kímélte őket az biztos! Volt aki nem is vállalta vele a fogatást. Ha jól tudom Michelle Wild sem. Pedig ő mással análozott, de állítólag Roccoval nem akarta.
2023. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Rocco nagy falat, Kámány Brigi nem bírta 1 percig se :D Láttam a videóját régen, ahogy betolta neki Rocco már kérte is, hogy vegye ki.


[link]

2023. okt. 13. 11:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Meg mint tudjuk mástól is: Big. Úristen very big! 🤣
2023. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elmész, bekopogsz a legközelebbi kórházba, hogy végbéltükrözésre jöttél és megkérdezed meddig tudják bejárni.


Gyors Google kereséssel is találtam olyat, ami bekameráz 50 centiig tünetmentesen. Ha véletlen ennél nagyobbra nőnél lent konzultálj orvossal, egyébként nem lesz semmi gond a partnerrel, ha sikerül találni rá.


A bélfal elég rugalmas, nem fogod kiszakítani egy pénisszel, hacsak nem hegyezed ki olyan élesre, hogy rablóhúst szúrhass rá.

2023. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!