Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veszélyben a szexuális életünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyben a szexuális életünk, hogy hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, kb egy évvel ezelőttig minden szuper volt, beleértve a szexet is. A barátnőm kb egy éve a fejébe vette, hogy szeretne életmódot változtatni, egészségesebben táplálkozni és sokkal többet sportolni. Én teljes mértékben támogattam, elvégre ez egy jó dolog, ki ne örülne annak, ha a párja egészségesebb és esetleg még csinosabb is lesz (hozzáteszem, a testével előtte sem volt semmi problémám). Egy pár hónapig nem is volt gond, viszont egy idő után valami miatt elkezdte véresen komolyan venni a dolgot és még valami amatőr fitneszversenyre is elkezdett készülni. Önmagában még ezzel sem lenne baj, viszont a rengeteg fehérje- és rostdús kaja és a sok táplálékkiegészítő miatt nem is tudom, mi történhetett az anyagcseréjével, de elkezdett nagyon gyakran nagyon büdöseket pukizni és a kakija is iszonyat büdös (nem beszélve arról, hogy kb napi 3 alkalommal wc-zik). Nincs közel a szoba a wc-hez, de szinte minden alkalommal tisztán érezni a szagot. Illetve rohadt kiábrándító, hogy egy romantikusnak szánt esti filmezésnél is képes valami irtó büdit bepukizni mellém. Múltkor kiszalad a számon, hogy nem tudom, hogy ilyen szagok mellett hogy tudja elképzelni, hogy lefekszem vele, aztán ezen jól össze is vesztünk. Ő azt mondja, nem érti, hogy hogy lehet ezen ennyire felháborodni, a szagok nem tartanak örökké stb. Nyilván én sem akarok saját magam ellensége lenni, de egyszerűen nem tudom ezt figyelmen kívül hagyni és tényleg sokszor egyszerűen nem tudom megkívánni...

Van kiút? Mit tegyek?

26F/26L



2023. okt. 11. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Én ezért mondom mindig (szó szerint, főleg a dagiknak), hogy "Nem kell a világ összes fehérjéjét megzabálni, attól se lesztek izmosabbak csak fingósak"


Szánalmas a csávód. Gondolom úgy is néz ki, akkor is ha doppingol. Egyszerűen ez van, hogy a kimagasló sportteljesítményhez átlagon felüli kognitív funkckók is kellenek. De neki csak rohadó bele van.


Én beraknám egy bazi nagy nylon zsákba, aztán szívja vissza a gázt tüdővel, amit a seggén kiengedett.


Hetero férfi

2023. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"A barátnőm kb egy éve a fejébe vette, hogy szeretne életmódot változtatni,"

Férfi vagyok kedves Első! :)

2023. okt. 11. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Oké, elnézést. Én meg diszlexiás. De a lényeg ugyan az


Le kell tiltani a fehérjéről. Kár bele, töketlen hozzá.

2023. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
"A szagok nem tartanak örökké..." ahogy a merevedés sem! :D :D
2023. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Én mondjuk lehet elkezdeném a baráti kör előtt Fingósnak, vagy Kulagépnek becézni :D :D
2023. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos, ezek a vega, vegán és egyéb szélsőséges divat táplálkozási formák, edzőtermek és edző-barátok, nagy sikerrel verik szét az életreszóló házasságokat vagy stabilnak látszó párkapcsolatokat.

Az életem során két hosszú házasságot tett tönkre a jóképű edző-barát és a vegetáriánus étrendre váltás esete. (A legnagyobb vesztesek a gyerekek lettek.)

Így viszont férfiként szabad ember lehetek, nem terhelnek buja gondolatok.

2023. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez tényleg kiábrándító lehet. Egy nem profi sportólónak teljesen fölösleges ezeket a mesterséges szarokat ennie. Biztos hogy átlagosan élő, átlagosan sportóló embernek nincs szüksége speciális kajákra, csak a gyártócégek hitetik el az emberekkel, hogy nekik is profiknak szánt vegyszerekre van szükségük. Szóval fölöslegesen eszi ezeket, simán elhagyhatná.

Furcsa, cikis helyzeteket hozz az élet. Beszélni kéne vele, mert ez könnyen megoldható probléma, tuti hogy ezek nélkül is menne a sport.

2023. okt. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6


"Az életem során két hosszú házasságot tett tönkre a jóképű edző-barát és a vegetáriánus étrendre váltás esete. (A legnagyobb vesztesek a gyerekek lettek.)


Így viszont férfiként szabad ember lehetek, nem terhelnek buja gondolatok."


Ez nagyon nehezen érthető. Mit akartál írni? A te két házasságodról írsz? Mi volt a vegetáriánus étrendre átállásnál?

2023. okt. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Pontosan az történt, amit a kérdező is megtapasztal most.

A sport és az egészséges életmód a legjobb, ami követendő. De ebbe becsomagolni a kalandvágyat, mesterséges tápokat és szélsőséges vegán ételeket enni, hogy a kívülállóknak megfeleljünk, szerintem ez rossz választás, bárki teszi.

Nem érdemes tönkretenni az egyébként jó párkapcsolatot.

2023. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!