Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El szoktátok mondani a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szoktátok mondani a párotoknak, ha maszturbáltok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt nem kell lejelenteni. Mind a ketten csináljuk, nincsenek titkaink ezzel kapcsolatban, de nem is mondjuk ezt el minden alkalommal.
2023. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Néha-néha.


Minden egyes ilyen tevékenységemről nem tud.

2023. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak olyankor, ha mondjuk maszturbáltam aznap és váratlanul találkozunk és szexelni akar. Akkor mondanom kell neki, hogy ma már nem fog menni, mert már maszturbáltam. Minden más esetben titokban tartom.
2023. okt. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rólam tudja asszony hogy mindig kiverem zuhanyzás közben. Nem kell bejelentenem neki. :)
2023. okt. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

#4


Én meg önkielégítés közben szoktam zuhanyozni. 😁

2023. okt. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!